Zvýšená citlivost

Přečtěte si o tématu Zvýšená citlivost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zvýšená citlivost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zvýšená citlivost.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Horečka dengue už se uchytila v Severní Americe a jižní Evropě. Máme se bát?

Horečka dengue už se uchytila v Severní Americe a jižní Evropě. Máme se bát?

** Evropané mají dědičné dispozice ke smrtící formě horečky dengue ** Původně tropická choroba se už uchytila v Severní Americe a v jižní Evropě ** Na našem kontinentu ji roznášejí komáři zavlečení z tropů.

Jaroslav Petr | 5

Srovnání - vyplatí se digitál nebo analog?

Srovnání - vyplatí se digitál nebo analog?

Pokusíme se zhodnotit, zde je v dnešní době výhodné ještě pořizovat klasický analogový fotoaparát, nebo je lepší vybírat pouze mezi digitálními přístroji. Článek se orientuje na přístroje do 8 000 Kč v obou kategoriích a je tak určen zvláště začínajícím uživatelům.

Tomáš Zámostný | 153

Olympus C4040 - neznáme se?

Olympus C4040 - neznáme se?

"Top model kompaktních digitálních fotoaparátů Olympus". Tak se C-4040 dá nazvat s úplnou jistotou. Podrobná recenze toto prohlášení jak doufáme jen potvrdí.

Petr Lindner | 27

EPSON PhotoPC 3000Z - Obrazová kvalita, referenční snímky
Cvalíci od Velké modré

Cvalíci od Velké modré

Firma IBM se snaží proniknout na trh výpočetní techniky ve všech možných oblastech a vždy se tyto výrobky vyznačují špičkovou kvalitou. Nejinak tomu bylo i u dvou disků z řady Deskstar, které jsme podrobili malému redakčnímu testu.

redakce | 1


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu