Zvolená data

Přečtěte si o tématu Zvolená data. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zvolená data, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zvolená data.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Nejlepší nástroje pro definitivní smazání dat: obnova už pak nemá šanci

Nejlepší nástroje pro definitivní smazání dat: obnova už pak nemá šanci

** Když chcete, aby se ke smazanému souboru už nikdy nikdo nedostal, nestačí jen Delete ** Specializované programy dokážou mazat tak, že obnova není možná ** Existují triviální i pokročilé nástroje pro definitivní mazání

Karel Kilián | 31

Umíme to s Delphi: 93. díl – seznamte se: uložené procedury

Umíme to s Delphi: 93. díl – seznamte se: uložené procedury

Pokud patříte mezi zájemce o databáze, neměl by vám být lhostejný pojem „uložené procedury“. Jedná se o důležitou koncepci, pomocí které lze krok za krokem nařizovat databázovému serveru, co má dělat. Pomocí uložených procedur zajišťujeme fungování složitějších databázových úkolů. I Delphi podporují uložené procedury, proto dnešní díl bude zaměřen právě na jejich kompletní popis – a to od úplných základů.

Václav Kadlec | 2

Prakticky s MySQL - 3. díl

Prakticky s MySQL - 3. díl

Dnes se podíváme na základy databázového rozhraní jazyka Perl (Perl Database Interface), čili DBI, a vytvoříme si v něm jednoduché skripty k uvedení do problematiky DBI a DBD.

Lukáš Makowski


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači