Zvláštní postavení

Přečtěte si o tématu Zvláštní postavení. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Zvláštní postavení, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Zvláštní postavení.
Sledujte Živě.cz na Facebooku
Maxthon 1.1 k vašim službám

Maxthon 1.1 k vašim službám

Bez marketingové podpory pokračuje vývoj nadstavby pro internetový prohlížeč Internet Explorer Maxthon známý dříve jako MyIE. Nejnovější verze nabízejí nové funkce je jsou automatické aktualizace nebo zvýšení bezpečnosti, nechybí ani experimentální podpora jádra Gecko.

Otakar Schön | 196

Vybíráme internetový prohlížeč: zapomeňte na Explorer!

Vybíráme internetový prohlížeč: zapomeňte na Explorer!

Kdo si chce dnes vybírat svůj prohlížeč, vede ho k tomu několik různých důvodů. Hledá prostředí, které se mu nejlépe ovládá, které nabízí největší rychlost případně která nabízí maximum nadstandardních funkcí. Co má k dispozici?

Tomáš Holčík | 119

Megačlánek: Porovnání současných čipsetů pro Socket 478

Megačlánek: Porovnání současných čipsetů pro Socket 478

Čipset je mozek základní desky, který řídí veškerou její činnost. Bez něj by nemohl fungovat žádný počítač. A porovnání současných „mozků“ nalézajících se na deskách platformy Pentium 4 vám nyní nabízíme - jedná se o volné pokračování předchozího článku věnovaného čipsetům pro Socket A. Přeji příjemné počtení na víkend.

Pavel Wisman | 28

DOM – objektový model dokumentu

DOM – objektový model dokumentu

Víte, co je to Objektový modelu dokumentu? Víte, jakým způsobem ho můžete používat? Nový seriál článků by vás měl krok po kroku dovést k praktickému osvojení celé problematiky. Úvodní díl bude zaměřen na seznámení s DOM.

Jakub Havel | 5

Email.cz v novém

Email.cz v novém

Bezplatná poštovní služba Email.cz dostala nový slušivý kabát, byla kompletně přepsána a vylepšily se některé služby.

Tomáš Holčík | 91


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači