ZyXEL uspořádá na jaře setkání pro nové partnery

V Praze dne 25. dubna 2006 – ZyXEL Communications s.r.o připravuje na druhé čtvrtletí tohoto roku celkem pět setkání pro nové ZySTAR partnery.
ZyXEL uspořádá na jaře setkání pro nové partnery

Setkání se budou konat k termínech:

 

9. května,   23. května,   6. června  a  20. června 2006.

 

Jedná se vždy o úterý a pro partnery bude připraven jednotný program. Po úvodním přivítání partnerů proběhne krátké seznámení s Liborem Peškem, který má ZySTAR ve společnosti ZyXEL na starosti. V rámci setkání bude představena společnost včetně produktového portfolia. V dalším části budou představeny novinky, které se objevili v nabídce společnosti ZyXEL pro nastávající období a také produkty, které budou uvedeny později. Na závěr partneři získají informace o partnerském programu ZySTAR včetně jeho výhod, zbývající čas bude věnován dotazům ze strany partnerů a vzájemné diskusi.

 

ZySTAR je partnerský program společnosti ZyXEL, jehož cílem je přispět k vytváření dlouhodobých partnerských vztahů s prodejci a podpora jejich motivace a spolupráce se značkou ZyXEL. Prodejci, kteří se podle každoročních objemů prodaného zboží, dosažených certifikátů a úrovně aktivní podpory prodeje produktů ZyXEL dělí na tři skupiny – Diamond, Gold a Silver partner - mají prostřednictvím programu ZySTAR přístup k nejrůznějším benefitům.

 

Program ZySTAR nabízí partnerům možnost získávat a prohlubovat si znalosti produktů a řešení společnosti ZyXEL prostřednictvím nabízených školení, certifikačních programů, konzultací, technické či marketingové podpory a pravidelného newsletteru o technických a produktových novinkách. Nejlepší partneři obdrží zajímavé komerční výhody a maximální podporu při realizaci důležitých projektů. Výhody pro účastníky programu ZySTAR mají podobu technické podpory,  školení, marketingové podpory a prémiového přístupu k firemním a produktovým informacím společnosti ZyXEL, které jim mohou pomoci při prodejních aktivitách. Cílem technického školení je zlepšení technických znalostí partnerů. K dosažení certifikátu ZyXEL Certified Engineer je třeba absolvovat školící program a úspěšně jej zakončit zkouškou.

 

Pro zapojení do partnerského programu je k dispozici on-line formulář na stránkách http://www.zyxel.cz/zystar

 

Váš názor Další článek: Příští integrovaný chipset od Intelu bude podporovat DirectX 10

Témata článku: Zyxel, Newsletter

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší