ZyXEL se stará o bezpečnost podnikových sítí i do budoucna

ZyXEL se stará o bezpečnost podnikových sítí i do budoucna

ZyXEL Communications je přední světová společnost, která dodává síťovou technologii a internetová řešení. Jejími zákazníky jsou poskytovatelé telekomunikačních služeb, malé a středně velké organizace a také domácí uživatelé. ZyXEL dnes oznámil, že je k dispozici aktualizovaný firmware ZLD3.0 pro řadu produktů ZyWALL USG. ZLD3.0 má certifikaci IPv6 a několik dalších nových funkcí. Aktualizovaný firmware poskytuje obchodním zákazníkům, kteří využívají řadu ZyWALL USG (unifikované bezpečnostní brány), ochranu před novými počítačovými hrozbami a útoky.

S využitím firmwaru ZLD3.0 dosahují výrobky USG vysokých rychlostí i při zapojení bezpečnostních funkcí, které kontrolují a filtrují průchozí data a provádí detekci útoků. Pokročilé algoritmy přispívají k optimalizaci přenosového pásma a zajištění správné funkce aplikací náročných na časové prodlevy (např. VoIP volání). ZLD3.0 získal zlaté logo „IPv6-Ready“ – zákazník má jistotu, že při přechodu na nový standard internetových adres IPv6 ze současného standardu IPv4 zůstanou jeho systémy plně funkční. V novém standardu IPv6 může mít každý systém na síti svou jedinečnou IP adresu, což mimo jiné znamená větší citlivost na útoky – v nové infrastruktuře tak budou mít bezpečnostní funkce zařízení USG ještě větší důležitost.

ZLD3.0 obsahuje další funkce, které přispívají k vyššímu uživatelskému komfortu. Intuitivně postavený konfigurační mechanismus „Easy VPN“ (VPN snadno a rychle) umožňuje nastavit automatickou aktivaci nových ochranných funkcí po skončení aktualizace. V souladu s novými trendy pro mobilní připojení podporuje nový firmware technologii VPN pro iPhony, chytré telefony

s operačním systémem Android a některá další mobilní zařízení. Zaměstnanci se díky tomu mohou připojit k firemním sítím prakticky odkudkoli a bez rizika.

ZyWALL USG provádí kompletní filtrování dat s aktuálními signaturami k zajištění hloubkové analýzy dat. Filtrovací funkce byly vyvinuty ve spolupráci s předními poskytovateli řešení pro filtrování obsahu.

Témata článku: Správná funkce, Chytrá funkce, Nová funkce, Ochranná funkce, Ochranné pásmo, Zyxel, Nový standard, Firmware

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje