ZyXEL připravil na rok 2006 novou sérii certifikačních školení ZyCAMP

Praha, 14. prosince 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení připravuje v novém roce 2006 další sérii certifikačních školení, která budou součástí partnerského programu ZySTAR. Všechna certifikační školení se započítávají do podmínek ve výhodném partnerství ZySTAR.
ZyXEL připravil na rok 2006 novou sérii certifikačních školení ZyCAMP

V příštím roce budou školení probíhat každý měsíc s výjimkou prázdninových měsíců, a zaměří se především na následující oblasti:

 

-          Security

-          VoIP

-          xDSL

-          Wireless

 

První školení v novém roce pod názvem ZyCAMP Security Training proběhne ve středu 25. ledna 2006 v Brně a ve čtvrtek 26. ledna 2006 v Bratislavě. Lednové školení se zaměří na nově uvedenou řadu produktů, která byla představena odborné veřejnosti na podzimním veletrhu INVEX-DIGITEX 2005.

 

Všechna školení jsou organizována maximálně pro 12 osob, aby byla zajištěna co největší intenzita a kvalita výuky na dané téma. Posluchači pracují ve dvoučlenných týmech. Každý tým má k dispozici kompletní výbavu a v rámci praktických cvičení se učí konfigurace na konkrétních zařízeních v testovací síti. V rámci školení je k dispozici veškerá technika, kterou je možné ihned vyzkoušet.

 

Každý účastník završí školení testem, po jehož úspěšném složení obdrží certifikát "ZyXEL Certified Engineer". Tento certifikát je vydáván v rámci celosvětového vzdělávacího programu ZyXELu.

 

Cílem školení v rámci partnerského programu ZySTAR je podrobné seznámení posluchačů s konfigurací zařízení ZyXEL tak, aby byli schopni samostatně navrhovat a realizovat nasazení těchto produtků a poskytovat odbornou pomoc.

 

Kalendář všech školících akcí partnerského programu ZySTAR a bližší podrobnosti k jednotlivým tématům zájemci naleznou na webových stránkách http://www.zyxel.cz/zystar/skoleni.php, kde také naleznou on-line přihlášku a registraci.

  

O programu ZySTAR

 

Cílem programu ZySTAR je přispět k vytváření dlouhodobých partnerských vztahů s prodejci a podpora jejich motivace a spolupráce se značkou ZyXEL. Prodejci, kteří se podle každoročních objemů prodaného zboží, dosažených certifikátů a úrovně aktivní podpory prodeje produktů ZyXEL dělí na tři skupiny – Diamantové, Zlaté a Stříbrné partnery - mají prostřednictvím programu ZySTAR přístup k nejrůznějším benefitům.

 

Program ZySTAR nabízí partnerům možnost získávat a prohlubovat si znalosti produktů a řešení společnosti ZyXEL prostřednictvím nabízených školení, certifikačních programů, konzultací, technické či marketingové podpory a pravidelného newsletteru o technických a produktových novinkách. Nejlepší partneři obdrží zajímavé komerční výhody a maximální podporu při realizaci důležitých projektů.

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Internet, Newsletter, Telefonica, Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí