ZyXEL přihlásil své nejlepší produkty do soutěže Křišťálový disk 2005

30. září 2005
Pozvánka: OpenWeekend 2005
Praha, 29. září 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení se účastní soutěže Křišťálový disk v rámci veletrhu INVEX – DIGITEX 2005.
ZyXEL přihlásil své nejlepší produkty do soutěže Křišťálový disk 2005

Největší novinkou, kterou společnost ZyXEL na letošním veletrhu INVEX – DIGITEX představí bude unikátní bezpečnostní řešení 8-in-1 ZyWALL UTM (Unified Threat Management), dodávané s bezpečnostnímí firewally ZyWALL 5, 35 a 70. Dále do soutěže Křišťálový disk přihlásila Wi-Fi VoIP telefon ZyXEL P 2000W-v2, integrovanou přístupovou bránu ZyXEL Prestige 2602HW-63C, bezpečnostní bránu ADSL2+ Prestige 661 HW a řešení pro Wi-Fi hot spot ZyXEL ZyAIR G-4100. Tyto produkty budou také součástí volné expozice u stánku společnosti, umístěné v hale B číslo 38.

 

Prestižní soutěž Křišťálový disk každoročně oceňuje nejlepší exponáty veletrhu INVEX – DIGITEX. Ocenění uděluje odborná komise složená z mnoha předních IT odborníků. Společnost ZyXEL si je u všech nominovaných produktů vědom vysoké kvality a jednoduchosti ovládání. Jedná se o tyto produkty:

           

1. ZyXEL Prestige 2000W-v2 – letos uvedený Wi-Fi VoIP telefon pracující s protokolem SIP v2 plně podporuje bezdrátové sítě standardu IEEE 802.11b a 802.11g. Malý telefon P-2000W-v2 přináší uživatelům snadnou a bezproblémovou komunikaci s vysokou kvalitou zvuku.

 

2. ZyXEL Prestige 2602HW-63C – představuje integrovanou přístupovou bránu (ADSL VoIP IAD) vhodnou pro prostředí malých a středních firem nebo pro domácí užití. Zařízení integruje vysokorychlostní ADSL modem, 4portový ethernetový switch, Wi-Fi přístupový bod IEEE 802.11g a 2 POTS porty pro připojení analogových telefonů pro VoIP.  

 

3. ZyXEL Prestige 661HW – bezpečnostní brána ADSL 2+ se čtyřportovým přepínačem, určená pro bezpečný drátový a bezdrátový přenos dat v rámci malé kanceláře a pro domácí uživatele. Na jaře představený Prestige 661HW odpovídá nejaktuálnějším požadavkům uživatelů na síťovou bezpečnost díky integraci bezpečnostního řešení od firmy Trend Micro.

 

4. ZyXEL ZyWALL 35 UTM – nová VPN brána pro malé a střední podniky. Předností je snadná instalace, jednoduché ovládání a skvělá cena. Nová řada ZyWALL UTM přináší ucelené řešení ochrany počítačové sítě, které umožňuje realizaci koncepce sjednocené správy bezpečnosti. ZyWALL UTM představuje snadno ovladatelný, výkonný hardware s nabídkou všech nezbytných funkcí pro bezpečnost firemního prostředí: Anti-Virus, IDP, Anti-Spam, Firewall, VPN, Load Balancing, Bandwidth Management a Content Filtering. Celý bezpečnostní koncept umožní firmám a malým podnikům jednoduše a výkonně zabezpečit vlastní uživatele a ochránit svojí síť před hrozbami z prostředí Internetu.

 

5. ZyAIR G-4100 – zařízení pro snadné založení bezdrátového Wi-Fi hot spotu bez nutnosti složité konfigurace a ovládání. ZyAIR G-4100 umožňuje bezproblémové připojení uživatelů a bezpečnou autorizaci. Je ideálním řešením pro internetové kavárny, restaurace a hotely, které hledají jednoduché řešení včetně snadného účtování poskytnutých služeb.

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Témata článku: Internet, Bran, Zyxel, Prestige, Telefonica, Vysoká bezpečnost, Snadné řešení, Bezpečnostní veletrh, Bezproblémové řešení, Bandwidth, Hot Spot, Vzrůstající trend

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje