ZyXEL představuje nový optický router FSG1100HN pro TriplePlay aplikace

ZyXEL představuje nový optický router FSG1100HN pro TriplePlay aplikace

Společnost ZyXEL představuje optický WiFi router FSG1100HN. Jde o koncové zařízení pro FTTH sítě s vestavěným 100 Mbps optickým portem. Podporuje 802.11n technologii pro skvělý výkon a široké pokrytí. S rychlostí 150 Mbps zařízení poskytuje vysokou přenosovou rychlost dat a multimediální přenosy.

Hlavní benefity:

  • P2P optické připojení na bázi IP pro rychlý přístup k internetu
  • QoS optimalizuje aplikace citlivé na časovou prodlevu
  • Technologie 802.11n pro extrémní přenosovou rychlost a pokrytí
  • Ekologické tlačítko pro zapnutí a vypnutí bezdrátové sítě
  • Snadné připojení optického kabelu k vestavěné koncové jednotce

Vlastnosti FSG1100HN

Integrované internetové služby na optickém připojení

ZyXEL FSG1100HN má optické rozhraní WAN 100Base, obsahuje integrovaný čtyřportový switch Ethernet 10/100 Mbps a navíc podporuje bezdrátovou síť LAN ve standardech 802.11b/g/n (1x1). Zařízení pracuje nejenom jako koncová jednotka optické sítě, ale také jako výkonný router.

Quality of Service (QoS) pro služby triple play a řízení šířky pásma

FSG1100HN podporuje technologii QoS. Poskytovatel může svobodně navrhnout svá pravidla QoS a přiřadit vysokou prioritu kritickým aplikacím jako např. IPTV nebo VoIP. Vhodná aplikace pravidel QoS zvyšuje produktivitu sítě a kvalitu dodávaných služeb.

Technologie 802.11n pro extrémní přenosovou rychlost a pokrytí

FSG1100HU podporuje bezdrátovou technologii 802.11n, která nabízí vysokou přenosovou rychlost a velké pokrytí. S rychlostí až 150 Mbps zajistí FSG1100HN stabilní a spolehlivé vysokorychlostní připojení pro dodávku multimediálních služeb. Technologie 802.11n eliminuje mrtvé zóny a efektivně rozšiřuje pokrytí ve srovnání se staršími bezdrátovými standardy. FSG1100HU je zpětně kompatibilní se staršími zařízeními Wi-Fi s certifikací IEEE 802.11b/g.

Tlačítko pro vypnutí bezdrátové sítě: snadný způsob, jak šetřit

Bezdrátový vysílač na jednotce FSG1100HU můžete podle potřeby vypnout tlačítkem a tak šetřit přírodu i náklady. Vypnutí bezdrátového vysílače nemá žádný vliv na další funkce routeru, který je dále plně funkční.

Podpora různých optických rozhraní pro snadnou instalaci

Vestavěná koncová optická jednotka (Fiber Termination Unit) šetří poskytovatelům čas při instalaci routeru. Je možné volit z různých typů optických rozhraní WAN (simplex nebo duplex); poskytovatel tak může zvolit typ, který se nejlépe hodí do jeho infrastruktury, což v konečném součtu znamená rychlou instalaci a cenově efektivní provoz (TCO).

Klepněte pro větší obrázek

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.
 

Témata článku: Zyxel, Duplex, IPTV, Kompletní pokrytí

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky