ZyXEL představuje nový N-kový Wi-Fi router za 480 Kč

ZyXEL představuje nový N-kový Wi-Fi router za 480 Kč

Společnost ZyXEL představuje nový WiFi router NBG-416N pro domácí sítě. Největším benefitem produktu je vedle kvality, nadstandardní 3-leté záruky a plné lokalizace do češtiny, jeho bezkonkurenční cena, a to 480 Kč (doporučená maloobchodní cena včetně DPH).

Agresivní cena míří zejména do segmentu domácích uživatelů, kteří mnohdy volí produkt jen podle ceny bez ohledu na kvalitu výrobku či lokální podporu výrobce. Nyní již nemusí volit kompromis – ZyXEL NBG-416N nabízí A-kvalitu podpořenou 3-letou zárukou a skvělou cenou. Produkt je navíc kompletně lokalizovaný do českého jazyka.

Klepněte pro větší obrázek

Router NBG-416N umožňuje díky technologii 802.11n až trojnásobně rychlejší bezdrátový přenos dat než starší technologie 802.11g. Rychlost internetu, kopírování dat a přehrávání multimédií jsou tak mnohem rychlejší a stabilnější. Kromě toho získáte plnou kompatibilitu se sítěmi 802.11b/g.

Pro nejlepší možné přehrávání hudby a videa přes bezdrátové připojení je k dispozici technologie WMM QoS, která umožňuje dynamicky přidělovat prostředky všem účastníkům v síti, díky čemuž se nebude zpomalovat rychlost internetu v případě, když přes síť přehráváte například film.

Jako všechna síťová zařízení od ZyXELu, tak i router NBG-416N disponuje kvalitní technologií pro bezpečný provoz. Svojí síť můžete zabezpečit pomocí WEP, WPA a WPA2.

Nový Wi-Fi router NBG-416N od ZyXELu tak nabízí všem uživatelům moderní technologii za skvělou cenu.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Další článek: Fusion-io MLC ioDrive2 a ioDrive2 Duo s extrémním výkonem

Témata článku: Wi-Fi, Plný internet, Zyxel, Domácí síť, Nadstandardní kvalita, Kompletní sídlo, Skvělé řešení, Benefit


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu