ZyXEL představuje multimediální dvoupásmový Wi-Fi router pro domácnosti a malé kanceláře

24. července 2006
Spekulace potvrzeny: AMD se spojí s ATI!
Praha, 19. července 2006 - ZyXEL Communications (TSE:2391), globální dodavatel síťových řešení pro vysokorychlostní přístup na Internet dnes představuje nový P-334U/P-335U dvoupásmový 802.11a/g Wi-Fi router navržený speciálně pro domácnosti a malé kanceláře. ZyXEL P-334U/P-335U se může pochlubit podporou připojení bezdrátových klientů 802.11a/g, inteligentním ovládáním propustnosti (bandwidth management) a robustním firewallem. Všestrannost Wi-Fi routeru ZyXEL P-334U/P-335U umožňuje jeho uživatelům využít výhod obou bezdrátových standardů v zabezpečeném širokopásmovém sdíleném prostředí.
ZyXEL představuje multimediální dvoupásmový Wi-Fi router pro domácnosti a malé kanceláře

ZyXEL P-334U/P-335U integruje IEEE 802.11a a 802.11g standardy do jednoho zařízení, které poskytuje vysokorychlostní a kvalitní přenos dat pro všechny připojené uživatele. Navíc je v něm zabudován 4-portový switch, díky kterému ZyXEL P-335U se schopností sdílet tiskárny pomocí USB portů, umožňuje uživatelům domácích a malých kancelářských sítí  tisknout z kteréhokoliv místa, kde zrovna pracují.

Z důvodů maximalizace využití šíře pásma pro „Triple Play“ aplikace, exkluzivní a chytrý Media Bandwidth Management v2 od firmy ZyXEL automaticky upřednostňuje síťově náročné služby jako je video streaming nebo IP telefonie. Tato inteligentní funkce zajišťuje hladký průběh aplikací náročných na šíři pásma bez poklesu kvality internetového připojení.

Pro efektivní využití šíře pásma na bezdrátovém rozhraní se připravuje nový firmware, díky kterému bude ZyXEL P-334U/P-335U podporovat standard IEEE 802.11e Wi-Fi Multimedia (WMM). WMM umožňuje vymezit více WLAN síťových zdrojů na preferované video a hlasové služby pro lepší multimediální zážitek.

Pro bezpečnost přicházi ZyXEL P-334U/P-335U se zabudovaným SPI firewallem a DoS/DDoS ochranou. Díky OTIST  (One Touch Intelligent Security Technology) technologii firmy ZyXEL, je kódování dat mezi P-334U/P-335U a podporovanými Wi-Fi kartami ZyXEL aktivováno jednoduše zmáčknutím tlačítka na routeru. 256-bitový klíč, WPA a WPA2 dále zaručí nejpřísnější bezdrátové zabezpečení. Pro další informace o ZyXELu P-334U/P-335U prosím navštivte webové stránky firmy ZyXEL na adrese: http://www.zyxel.com/.

 

Dostupnost

ZyXEL P-334U a P-335U jsou  dostupné už nyní a mohou být objednány skrze globální dealerskou prodejní síť.  Pro nalezení nejbližšího distributora firmy ZyXEL, navštivte prosím web: www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com/web/where_tobuy.php.

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner, září 2005). Jakožto firma specializovaná v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP, NAS, Powerline a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele Internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, GTS Novera, Tiscali, Slovanet a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Váš názor Další článek: Spekulace potvrzeny: AMD se spojí s ATI!

Témata článku: Internet, Wi-Fi, Telefonica, Bandwidth, Powerline, Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší