ZyXEL představí na INVEXu komplexní řešení bezpečnosti

Praha, 19. září 2005 – Společnost ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení připravuje v těchto dnech svou účast na veletrhu INVEX – DIGITEX 2005. Stánek společnosti ZyXEL bude umístěn v hale B číslo 38.
ZyXEL představí na INVEXu komplexní řešení bezpečnosti

Společnost ZyXEL se na letošním veletrhu INVEX bude soustředit na tři hlavní oblasti: řešení ´triple play´ (hlas, data, video) včetně ADSL 2/2+ a VoIP technologií, novou generaci zabezpečení a ochrany podnikových sítí a představení řešení pro domácí sítě.

 

V oblasti bezpečnosti společnost ZyXEL uvede na český trh novinku nazvanou ZyWALL UTM (Unified Threat Management), tedy komplexní řešení ochrany počítačové sítě, které přináší realizaci koncepce sjednocené správy bezpečnosti. Toto řešení bude představeno v rámci produtové řady ZyWALL. Řešení ZyWALL UTM představuje snadno ovladatelný, výkonný hardware s nabídkou všech nezbytných funkcí pro bezpečnost firemního prostředí: Anti-Virus, IDP, Anti-Spam, Firewall, VPN, Load Balancing, Bandwidth Management a Content Filtering. Malé a střední firmy s potřebou komplexního zabezpečení své sítě mají se zařízením ZyWALL UTM jedinečnou šanci zefektivnit a zjednodušit ochranu uživatelů před dnešními hrozbami napadení z prostředí Internetu. Nové řešení ZyWALL UTM bude dodáváno společně s firewally ZyWALL 5, 35 a 70.

 

Společnost ZyXEL se na INVEXu dále uvede dvěmi přednáškami na téma ZyWALL UTM nová generace zabezpečení podnikových sítí. a to v pondělí 24. října od 9.00hodin  a v úterý 25. října 2005 od 10.00 hodin v sále E v Kongresovém centru. V rámci VoIP Expo 2005 bude mít společnost ZyXEL každý den půlhodinovou přednášku, kdy představí svoje řešení pro VoIP. Do soutěže o Křišťálový disk přihlásila společnost ZyXEL pět produktů a to ZyWALL 35 UTM, směrovač P661HW, integrovanou VoIP brána P2602HW-63C, VoIP telefon P2000W-v2 a zařízení pro založení bezdrátového Wi-Fi hot spotu G-4100.

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým poskytovatelem DSL routerů (Gartner, červenec 2004). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexníxh sít´ových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, Contactel, GTS, Nextra, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem. Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Váš názor Další článek: Pozvánka: zajímavá online přednáška na téma bezpečnost a škodlivý software

Témata článku: Internet, Zyxel, Hot Spot, Telefonica, Bandwidth

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší