ZyXEL One Network – revoluce ve správě sítí

ZyXEL One Network – revoluce ve správě sítí

Společnost ZyXEL Communications představuje řešení ZyXEL One Network, které jejím zákazníkům umožňuje rychlé, efektivní a skutečně integrované nastavení a údržbu síťových zařízení. Tato revoluční sada nástrojů a utilit je výsledkem desetiletí práce na zákaznicky orientovaných inovacích. Je řešením, které pro uživatele znamená lepší, jednodušší a efektivnější práci se sítí.

ZyXEL One Network pokrývá všechna zařízení nutná k provozu sítě malé nebo střední velikosti. Umožňuje, aby se jejich adresování, konfigurace, resetování a rebootování odehrávaly centrálně. To šetří čas, eliminuje potřebu opakovaně provádět jedny a tytéž úkoly a zvyšuje dostupnost a efektivitu sítě.

„Máme jedinečnou příležitost, abychom zajistili úspěšnost tohoto revolučního řešení unifikované správy sítí. Projektujeme a budujeme kompletní portfolio pokročilých firemních síťových produktů. Na rozdíl od konkurenčních značek dokázala společnost ZyXEL vytvořit plně integrovaný balíček zákaznicky orientovaných řešení s doplňkovými a vzájemně spolupracujícími utilitami pro nastavení

a instalaci,“ poznamenává Martin Bratičák, Head of Channel CEE ve společnosti ZyXEL. „Naším cílem vždy bylo vytvořit plně integrované řešení One Network a zrychlit a zjednodušit administrativní úkoly bez nutnosti pořizovat nákladný a specializovaný software pro správu sítí,“ dodává M. Bratičák.

Klepněte pro větší obrázek

Řešení ZyXEL One Network přináší jedno komplexní rozhraní pro celé portfolio značky ZyXEL, od drátové a bezdrátové infrastruktury po bezpečnostní brány a firewally. Řešení je postaveno na třech hlavních komponentech. Prvním je utilita ZyXEL ZON. Ta představuje nástroj pro unifikované nastavení a detekci sítě, který centralizuje nastavení IP, upgrady firmwaru a údržbu, čímž podstatně usnadňuje řízení sítě.

Druhým je nástroj ZyXEL Smart Connect pro přehled o dalších zařízeních ZyXEL. Tento nástroj umožňuje automatickou identifikaci okolních zařízení, dálkový monitoring jejich řídicího rozhraní a dálkovou obnovu výchozích nastavení. ZyXEL Smart Connect šetří práci a současně může být rozšířen na všechny produkty umožňující LLDP (Link Layer Discovery Protocol), a to bez ohledu na jejich výrobce. Obzvláště praktický je v kombinaci se širokou paletou PoE switchů značky ZyXEL, protože dokáže okamžitě určit příkon jednotlivých portů a vzdáleně resetovat napájená zařízení.

Třetím klíčovým komponentem řešení ZyXEL One Network je pak integrace technologie AP kontrolerů (APC) ZyXEL do celého portfolia komerčních bran této značky, což zaručuje cenově dostupné, škálovatelné řízení přístupových bodů na základě licence. Spojení těchto tří komponentů zajišťuje vyšší flexibilitu, efektivitu a škálovatelnost a současně podstatně nižší celkové náklady na vlastnictví.

Společnost ZyXEL do svých produktů postupně integruje další funkce Smart Connect, cloudová a BYOD síťová řešení a také další inovativní technologie, aby její zákazníci mohli čerpat maximum výhod, které One Network nabízí.

Témata článku: Discovery Channel, Zyxel, Síťový nástroj

Určitě si přečtěte

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

Jak se dostat do Windows, když neznáte heslo nebo nejste administrátor

** S instalačním diskem Windows a znalostí pár příkazů odemknete téměř každý počítač s Windows. ** Poradíme i jak se tomu bránit

24.  7.  2017 | Tomáš Holčík | 35

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

Nový solární článek dokáže zachytit téměř veškerou energii světelného spektra ze Slunce

** Vědci vytvořili nový typ solárního článku, který se pyšní neuvěřitelnou efektivitou ** Speciální trojrozměrná struktura dokáže zachytit téměř všechny vlnové délky světla ze Slunce ** Systém solárního článku využívá koncentrátorových čoček pro světlo

22.  7.  2017 | Karel Javůrek | 19

Další důkaz o existenci Planety 9

Další důkaz o existenci Planety 9

21.  7.  2017 | Jiří Černý | 5

10 robotických startupů, které brzy připraví spoustu lidí o práci

10 robotických startupů, které brzy připraví spoustu lidí o práci

** Roboty se v mnoha oblastech používají už dlouho, ale nyní přichází nová éra ** Roboty jsou chytřejší a poradí si s komplexními úkoly ** Náhrada lidí přijde rychleji a ve velkém

20.  7.  2017 | Karel Javůrek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?