ZyXEL NWA1123-AC přístupový bod v designu detektoru kouře

ZyXEL NWA1123-AC přístupový bod v designu detektoru kouře

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, uvádí na trh přístupový bod třídy business, jenž nabízí mimořádnou flexibilitu a výkon dvoupásmového připojení a současně možnost nenápadné instalace. Svým partnerům tak ZyXEL dává do rukou ideální platformu pro migraci zákazníků na vysokorychlostní bezdrátovou technologii 802.11ac.

NWA1123-AC je přístupový bod (AP) připravený na budoucnost, který uspokojuje rostoucí poptávku zákazníků po rychlém připojení a vyznačuje se mimořádnou výkonností, funkčností a vynikající návratností investice. Díky vzhledu „detektoru kouře” a možnosti instalace na strop spolu s podporou napájení PoE (Power-over Ethernet) je produkt ideálním řešením pro podniky, hotely a penziony, bary a kavárny, maloobchodní prodejny, rekreační střediska, školy, zdravotní střediska a veškerá další místa, kde je žádoucí diskrétní a estetická instalace. 

Klepněte pro větší obrázek

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, říká, že tato modernizovaná verze populárního AP NWA1123 je ideální volbou pro organizace, které chtějí nabídnout tu nejlepší Wi-Fi konektivitu svým zaměstnancům, zákazníkům i návštěvníkům. Uživatel navíc získává řešení připravené na budoucí vývoj, které současně podporuje i starší, zavedené Wi-Fi technologie.

„V současnosti rychle roste známost a rozšíření technologie 802.11ac – vzhledem k tomu, že všechna nová mobilní zařízení uváděná na trh již tento nový standard podporují. Rychlá, bezproblémová a spolehlivá Wi-Fi konektivita v celém areálu či lokalitě má zásadní význam pro celou škálu organizací – od soukromých podniků, které chtějí zavést flexibilní připojení na několika podlažích, přes veřejně přístupná zařízení, jako jsou obchody nebo kavárny, po organizace veřejných služeb, například školy či zdravotnická zařízení.

NWA1123-AC jim přináší potřebnou výkonnost a spolehlivý provoz spolu s dvoupásmovou technologií, která dále zvyšuje flexibilitu provozu a brání rychlému zastarání produktu. A přidáme-li ještě kompletní soubor funkcí třídy business, je zřejmé, že NWA1123-AC nabízí vynikající návratnost investice všem organizacím, které chtějí jak zaměstnancům, tak hostům poskytovat optimalizované připojení a s tím spojený komfort.”

Přechod na standard 802.11ac je dobrá příležitost pro partnery společnosti ZyXEL, dodává Martin Bratičák. „Přístupový bod NWA1123-AC uvádíme na trh přesně ve správnou dobu a očekáváme, že se velmi rychle stane jedním z nejprodávanějších. Zákazníci se na technologii 802.11ac začínají ptát a ZyXEL má na trhu bezdrátových technologií velké renomé, které se dále zvyšuje. Díky AP NWA1123-AC mohou prodejci společnosti ZyXEL uspokojit všechny potřeby svých zákazníků a vytvářet přidanou hodnotu tím, že jim pomohou s instalací a nasazením tohoto produktu. Jde o dobrou příležitost, která jim pomůže nejen s udržením stávajících zákazníků, ale také s hledáním nových obchodních příležitostí.”

Vzhledem ke svému diskrétnímu provedení, funkcím a podpoře napájení PoE je přístupový bod NWA1123-AC ideální volbou pro veřejné prostory v hotelích a zařízeních pro volný čas, státních úřadech, zdravotnických střediscích a školách či prodejnách a podnicích. Jelikož pracuje ve dvou kmitočtových pásmech, dokáže uspokojit potřeby uživatelů, kteří mají mobilní zařízení podporující Wi-Fi konektivitu standardů 802.11ac a 802.11n, tedy připojení v pásmu 5 GHz. Podpora několika virtuálních sítí LAN pak umožňuje nabízet segmentovanou konektivitu pro různé skupiny uživatelů, jako jsou zaměstnanci, zákazníci a hosté.

 

Další článek: Lightpack: interaktivní podsvětlení monitoru nebo televize

Témata článku: Zyxel, Veřejná Wi-fi, Spolehlivá volba, Připravená technologie, Ideální volba, Rychlé připojení


Určitě si přečtěte

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

Windows 10 po čtyřech letech: Jsou populární, ale stále je to šílený kočkopes

** Windows 10 tu jsou už čtyři roky, první verze dorazila 29. 7. 2015 ** Desítky měly nahradit neúspěšnou řadu Windows 8.x ** I po letech však systém budí emoce a zůstává kočkopsem

Jakub Čížek | 111

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

16 tipů a vychytávek, se kterými dokonale ovládnete komunitní navigaci Waze

** Waze není jen navigace – je to i sociální síť s dopravními informacemi ** Mobilní aplikace skýtá široké možnosti nastavení ** Vybrali jsme pro vás 16 nejzajímavějších tipů a triků

Karel Kilián | 48Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF