ZyXEL GS1100-24E přináší gigabitové rychlosti a vyšší energetickou účinnost

ZyXEL GS1100-24E přináší gigabitové rychlosti a vyšší energetickou účinnost

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, uvádí na trh switche GS1100-24E, jenž nabízí okamžitou konektivitu gigabitového Ethernetu zákazníkům, kteří požadují mimořádnou výkonnost a spolehlivost celé sítě.

Tento nový, kompaktnější nástupce populárního nespravovaného switche ZyXEL GS1100-24 může být snadno nasazen v prostředí kteréhokoli malého podniku a zajistit okamžitou gigabitovou konektivitu, vyšší energetickou účinnost a téměř bezhlučný provoz. Nový model je sice fyzicky menší než jeho předchůdce, ale přesto jej lze zapojit do standardního 19palcového racku, a může být tedy bez problémů nainstalován vedle dosavadní infrastruktury. Představuje tudíž ideální platformu, která umožňuje přejít na gigabitový Ethernet a současně ochránit investice do stávajících technologií.

Klepněte pro větší obrázek

Switch GS1100-24E dále posiluje rodinu komplexních síťových řešení společnosti ZyXEL, a partnerští prodejci proto budou ještě lépe připraveni soutěžit o obchodní příležitosti s nejznámějšími značkami na trhu síťových produktů. ZyXEL je přitom ve stále větší míře považován za reálnou alternativu těchto značek.

Pokročilé funkce pro úsporu energie snižují náklady na spotřebu a konstrukce bez ventilátoru přináší bezhlučný provoz. Switch nabízí také vysokou míru spolehlivosti spolu s omezenou doživotní zárukou, která zákazníkům garantuje návratnost investice. Produkt podporuje gigabitové ethernetové připojení s 24 porty, a výborně se tak hodí pro aplikace s vysokými nároky na šířku pásma, přenos velkých mediálních či datových souborů a streaming videa nebo audia. Switch GS1100-24E odpovídá standardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) a snižuje provozní náklady tím, že dynamicky reguluje výstupní výkon podle provozu, činnosti či nečinnosti připojení a délky kabelu. Tuto funkci lze díky vyhrazenému tlačítku kdykoli zapnout nebo vypnout a zajistit tak v případě potřeby maximální přenosové rychlosti se zachováním energeticky účinného provozu.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, uvedl: „Switch GS1100-24E nabízí jednoduchou instalaci typu plug-and-play a spolehlivou výkonnost s velkou šířkou pásma, kterou malé a střední firmy potřebují, chtějí-li jednoduše a hospodárně rozšiřovat sítě. Vzhledem k energeticky účinnému a bezhlučnému provozu je tento switch šetrný k životnímu prostředí a současně uživatelsky přívětivý. Pomocí switchů, bran, přístupových bodů a zabezpečovacích zařízení značky ZyXEL se stále častěji vytváří celá komplexní síťová infrastruktura pro zákazníky z řad organizací. Produkt GS1100-24E obohacuje naše silné portfolio inteligentních switchů s webovou správou a plně spravovaných switchů, které se stávají populární volbou všude tam, kde je prioritou vysoký výkon, spolehlivost a nízké náklady za celou dobu životnosti.“
 

Další článek: Microsoft bude podporovat Windows XP alespoň pomocí svých antivirů

Témata článku: Spolehlivá volba, Vysoká výkonnost, Ethernet, Velké portfolio, Celá infrastruktura, Síťový provoz, Komunikační prostředí, Malá spolehlivost, Switche, Vysoká míra, Switch, Zyxel, Audio kabely, Nový Switch, Energetický náklad, Energy, Ideální volba, Gigabitový ethernet, Populární platforma, Šířka


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF