ZyXEL efektivnější a pružnější

ZyXEL efektivnější a pružnější

Holding Unizyx rozdělil kompetence - ZyXEL Communications se do budoucna soustředí na rozvoj značky ZyXEL, zatímco MitraStar Technology se soustředí na vývoj, výrobu a servis

Unizyx Holding Company oznámil, že od její dceřinné společnosti ZyXEL Communications se oddělí MitraStar Technology – zcela nová a nezávislá společnost. K založení nové společnosti došlo k 1.1.2011. Obě společnosti – ZyXEL Communications a MitraStar Technology – se stanou 100% vlastněnými dceřinnými společnostmi Unizyx Holding Corporation.

Po oddělení společností se ZyXEL soustředí na marketing, prodej a podporu síťových produktů značky ZyXEL, zatímco MitraStar bude zacílena na design pokročilých síťových technologií a produktů. Obě společnosti budou mít odlišný provozní záměr a také různou strukturu tak, aby profitovali zákazníci. Společnost ZyXEL a její produktový tým budou spolupracovat s MitraStar na poskytování produktů a řešení, která jsou zacílena na konkrétní trh. MitraStar se soustředí na vývoj technologií a produktů, které budou sloužit zákazníkům z různých segmentů, např. Telco Equipment Manufacturer (TEM, výrobci telekomunikačních zařízení) a Network Equipment Manufacturer (NEM, výrobci síťových zařízení). Oddělení společností je v zájmu obou společností, i jejich zákazníků.

Po své restrukturalizaci bude ZyXEL Communications celosvětově pokračovat v poskytování produktů ZyXEL: internetových přístupových řešení, zařízení pro malé a střední organizace a produktů pro domácí uživatele. ZyXEL se tak ještě více soustředí na sledování potřeb zákazníků a bude vyvíjet inovativní řešení na základě těchto potřeb v součinnosti s MitraStar.

Informace o Unizyx Holding Company

Unizyx Holding Company byla založena 16. srpna 2010 jako zastřešující organizace pro jednotky skupiny ZyXEL zaměřené na komunikační technologii. ZyXEL Communications Corporation se k tomuto datu stala 100% vlastněnou dceřinnou společností Unizyx Holding Corporation na základě tzv. akciového swapu. Unizyx Holding Corporation tak na seznamu společností registrovaných na Tajwanské burze (TSE) nahrazuje ZyXEL. Od společnosti ZyXEL se oddělila vývojová a výrobní společnost MitraStar Technology (která je rovněž ze 100% vlastněna Unizyx Holding Corporation).

Témata článku: Company, Holding, Nema, Nemo, Swap, Technology, Telco, Zyxel, Síťová jednotka, Různí výrobci, Různé segmenty, Technology Corporation

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?