ZyXEL BEST NETWORKING – Všechny části síťového puzzle od jednoho výrobce

ZyXEL BEST NETWORKING – Všechny části síťového puzzle od jednoho výrobce

Společnost ZyXEL Communications spouští novou kampaň BEST NETWORKING. ZyXEL tak představuje široké portfolio síťových prvků pro malé a střední podniky, které do sebe dokonale zapadají. BEST NETWORKING obsahuje ucelený soubor produktů, funkcí, upgrade firmwaru zdarma, pětiletou záruku či lokální bezplatnou technickou podporu. Pro všechny části síťového řešení se tak vyplatí jediný výrobce.

Budování podnikové sítě se podobá skládání puzzle. Nejprve musíte určit klíčové díly a pak je ve správném pořadí složit. Proto společnost ZyXEL vytvořila tento program, určený pro střední a malé podniky, který obsahuje díly s širokou škálou funkcí. Když se tyto díly sestaví, získá podnik úplné a kvalitní řešení se snadnou možností rozšíření a inovace.

ZyXEL díky svému širokému spektru výrobků dokáže svým zákazníkům zajistit spolehlivou a bezpečnou síť pro deset až sto uživatelů kompletně pomocí svého portfolia. Řešení BEST NETWORKING zahrnuje 4 hlavní produktové řady: firewally, switche, wireless a xDSL.

„BEST NETWORKING pomáhá našim partnerům s orientací a výběrem těch správných produktů pro konkrétní typy a velikosti firemních sítí a zároveň přináší benefity pro ty co se rozhodnout budovat sítě komplet na ZyXELu – ať už je to jednotná správa, kompatibilita a kolaborace mezi jednotlivými produkty, tak i komplexní 5-letá záruka podpořená dalšími službami jako je NBD servis a bezplatná lokální podpora,“ říká Martin Bratičák, Indirect Sales Channel Manager ZyXEL.

Hlavní benefity BEST NETWORKING

Spolehlivost, vysoká výkonnost, bezplatné upgrady firmwaru, pestrá paleta síťových řešení, 5-ti letá záruka, snadná instalace a správa, lokální bezplatná technická podpora.

Produkty zahrnuté v programu BEST NETWORKING:

  • Firewall: ZyWALL USG 20, ZyWALL USG 20W, ZyWALL USG 50, ZyWALL USG 100, ZyWALL USG 200, ZyWALL USG 300
  • Switche: Fast Ethernet Switche: ES1100-16, ES1100-24E, ES1100-24, ES1100-8P, ES1100-16P / Gigabitové switche: GS1100-16, GS1100-24, GS1510-16, GS1510-24, GS1500-24P, GS-1548, GS2200-24, GS2200-24P, GS2200-48
  • Wireless: Bezdrátové přístupové body: NWA1100-N, NWA3160-N, NWA3560-N, NWA-3166, NWA1100, NWA-3160, NWA-3500

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

Další článek: V americké školce dostaly všechny děti iPady pro lepší učení

Témata článku: Bezpečnostní servis, Best, Networking, Malý podnik, Switche, Pětiletá záruka, Snadné řešení, Snadný upgrade, Puzzle, Lokální síť, Zyxel, Malá spolehlivost, Benefit


Určitě si přečtěte

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

Srovnali jsme česká města s IBM, Googlem nebo třeba Samsungem. Podívejte se, v jaké firmě „žijete“

** Nadnárodní korporace zaměstnávají stovky tisíc lidí ** Mají tedy velikost metropolí ** Srovnali jsme je s českými krajskými městy

Jakub Čížek | 15

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

17 užitečných tipů a triků pro Mapy Googlu, které byste měli znát

** Mapy Googlu mají spoustu funkcí, které jsou často přehlíženy ** Využijte například podrobnější možnosti plánování cest ** Hodit se mohou i tipy na sdílení nebo pohledy do minulosti

Karel Kilián | 25Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor