Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů na Jazykovky.cz

Brno, 21. 2. 2006 - Na začátku roku v jazykových školách začínají studium noví studenti. Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů zaznamenala během ledna také nejrozsáhlejší internetová databáze jazykových škol a agentur na českém internetu: Jazykovky.cz.
Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů na Jazykovky.cz

Data z databáze Jazykovky.cz (www.jazykovky.cz) v lednu využilo přes 40 000 zájemců o jazykové studium, kteří hledali informace na více než 130 000 stránkách. Uvedená čísla znamenají že denně hledalo svůj jazykový kurz téměř 1 300 budoucích studentů. Desítky tisíc zájemců vybíraly z 2 897 kurzů 848 jazykových škol a agentur zařazených do databáze Jazykovky.cz. Internetová adresa Jazykovky.cz tak přináší jazykovým školám významnou část studentů.

Vysoký zájem o hledání kurzů v databázi na stránce www.Jazykovky.cz signalizuje spokojenost uživatelů českého internetu se službami, které jim tato stránka poskytuje. Mohou zde vyhledávat individuální, firemní i docházkové (veřejné) jazykové kurzy, porovnávat nabídky více jazykových škol nebo zadat výběrové řízení na jazykový kurz podle řady individuálních kritérií.

Počet návštěvníků se v lednu 2006 oproti jinému „žhavému“ období, kterým je pro jazykové školy konec prázdnin, zvýšil, a dokonce o více než 5 000 návštěv překonal dřívější nejvyšší hodnotu, 34 751 návštěv ze září 2005. Celkový počet navštívených stránek v lednu 2006 dosáhl 167 184, zatímco v září 2005 byl vyšší o téměř 30 000 navštívených stránek.

„Toto porovnání dokazuje, že uživatelé si již na vyhledávání v databázi Jazykovky.cz zvykli a jdou přesněji za svým cílem,“ komentuje tuto skutečnost Robert Kánia, ředitel společnosti gdi, s.r.o., která Jazykovky.cz provozuje. „Přesto na květen letošního roku připravujeme kvalitativní změnu, kterou bude kompletní re-design webu Jazykovky.cz. Nový design umožní ještě přehlednější vyhledávání kurzů. Připravujeme také řadu nových funkcí pro jazykové školy, které nám informace do databáze poskytují,“ dodal Robert Kánia.

Témata článku: Kurs, Robert, Prázdniny

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje