Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů na Jazykovky.cz

Brno, 21. 2. 2006 - Na začátku roku v jazykových školách začínají studium noví studenti. Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů zaznamenala během ledna také nejrozsáhlejší internetová databáze jazykových škol a agentur na českém internetu: Jazykovky.cz.
Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů na Jazykovky.cz

Data z databáze Jazykovky.cz (www.jazykovky.cz) v lednu využilo přes 40 000 zájemců o jazykové studium, kteří hledali informace na více než 130 000 stránkách. Uvedená čísla znamenají že denně hledalo svůj jazykový kurz téměř 1 300 budoucích studentů. Desítky tisíc zájemců vybíraly z 2 897 kurzů 848 jazykových škol a agentur zařazených do databáze Jazykovky.cz. Internetová adresa Jazykovky.cz tak přináší jazykovým školám významnou část studentů.

Vysoký zájem o hledání kurzů v databázi na stránce www.Jazykovky.cz signalizuje spokojenost uživatelů českého internetu se službami, které jim tato stránka poskytuje. Mohou zde vyhledávat individuální, firemní i docházkové (veřejné) jazykové kurzy, porovnávat nabídky více jazykových škol nebo zadat výběrové řízení na jazykový kurz podle řady individuálních kritérií.

Počet návštěvníků se v lednu 2006 oproti jinému „žhavému“ období, kterým je pro jazykové školy konec prázdnin, zvýšil, a dokonce o více než 5 000 návštěv překonal dřívější nejvyšší hodnotu, 34 751 návštěv ze září 2005. Celkový počet navštívených stránek v lednu 2006 dosáhl 167 184, zatímco v září 2005 byl vyšší o téměř 30 000 navštívených stránek.

„Toto porovnání dokazuje, že uživatelé si již na vyhledávání v databázi Jazykovky.cz zvykli a jdou přesněji za svým cílem,“ komentuje tuto skutečnost Robert Kánia, ředitel společnosti gdi, s.r.o., která Jazykovky.cz provozuje. „Přesto na květen letošního roku připravujeme kvalitativní změnu, kterou bude kompletní re-design webu Jazykovky.cz. Nový design umožní ještě přehlednější vyhledávání kurzů. Připravujeme také řadu nových funkcí pro jazykové školy, které nám informace do databáze poskytují,“ dodal Robert Kánia.

Váš názor Další článek: Prohlížeč Opera stále silnější

Témata článku: Kurs, Robert, Prázdniny


Určitě si přečtěte

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

Bývalý zaměstnanec Nokie vysvětluje, proč telefony s Windows Phone neuspěly

** Za neúspěchem Microsoftu v mobilech stojí i Windows 8 ** Microsoft pozdě naskočil do rozjetého vlaku ** Uživatelé neměli zásadní důvody, proč přejít

Karel Kilián | 132

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 138

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 49

Jak vypadá český revoluční digitální stát. Ministerstvo se chlubilo a ukázalo novinky

Jak vypadá český revoluční digitální stát. Ministerstvo se chlubilo a ukázalo novinky

** Portál občana a a eObčanky za sebou mají skoro rok provozu ** Ministerstvo vnitra se pochlubilo několika čísly ** Prý je to revoluce v digitalizaci státu

Jakub Čížek | 46Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 18 grafických karet

Ukliďte data v počítači

Jak dobře koupit starší telefon

Vylepšete zvuk televize: test 7 soundbarů