Zvýhodněné počítače Fujitsu Siemens Computers pro zaměstnance Škoda Auto

Program zvýhodněných počítačů pro zaměstnance spouští jako první v České republice společnost Škoda Auto ve spolupráci s Fujitsu Siemens Computers.
Zvýhodněné počítače Fujitsu Siemens Computers pro zaměstnance Škoda Auto

Od 23. dubna si může každý zaměstnanec automobilového výrobce nebo jeho rodinný příslušník koupit osobní počítač řady SCALEO o 20 procent levněji než v běžném obchodě. Na zvýhodněné počítače mají nárok také členové klubu Škoda Auto. Slevy budou dostupné nejméně po dobu dvou let. Počítače bude výrobce do Škody Auto dodávat prostřednictvím společnosti Grall.

 

Nabídka počítačů zahrnuje základní cenově výhodné sestavy SCALEO L a výkonné multimediální počítače SCALEO řady 600 osazené procesory Intel nebo AMD.

Každý počítač je vybaven operačním systémem Microsoft Windows XP Home, kancelářskými programy MS Word a MS Works, grafickým a multimediálním softwarem a antivirovým programem. Součástí sestavy je výkonná grafická karta, síťová karta a interní modem pro snadné připojení k internetu. Při výběru počítače je možné zvolit si také typ monitoru – na výběr je mezi plochým 15“ LCD displejem a běžným 17“ CRT monitorem.

 

Programy zvýhodněných zaměstnaneckých počítačů jsou v evropských státech běžnou součástí péče o zaměstnance a obvykle jsou kombinovány s úlevami na daních a možností zahrnout počítačovou techniku do položek odečitatelných ze základu daně. Podíl prodeje zaměstnaneckých PC ve skandinávských zemích dosahuje až 30 procent z celkového prodeje domácích počítačů.

 

Podle záměrů Ministerstva informatiky by měl do budoucna zaměstnanecké počítače podporovat i český stát. Ministerstvo v současné době připravuje návrh novely daňových předpisů, která má firmám umožnit nákup počítačů ve velkém, jejich zahrnutí do daňově uznatelných nákladů a prodej zaměstnancům na splátky. Domácnosti mají zároveň získat možnost odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob náklady na pořízení počítače ve výši až 24 tisíc korun během dvou let.

 

O společnosti Grall

 

Společnost GRALL, a.s. byla založena roku 1991 jako poskytovatel řešení a služeb v oblasti ITC se zaměřením na světově vedoucí produkty. Společnost sídlí v Praze, její dceřiné společnosti, pobočky a servisní místa pak v Liberci, Teplicích, Litvínově, Brně, Zlíně, Ostravě, Grall, a.s. zaměstnává přes 140 lidí a v roce 2003 měl obrat více než 450 milionů Kč. Hlavním záměrem společnosti jsou od jejího založení dodávky ucelených systémů a poskytování služeb zákazníkům na vysoké úrovni.

 

 

O společnosti Fujitsu Siemens Computers

Fujitsu Siemens Computers je přední evropskou počítačovou společností, která nabízí jedno z nejúplnějších portfólií produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky. Její špičkové technologie a inovativní počítačové produkty uspokojují potřeby podniků i jednotlivců na celém světě. Společnost, která je společným podnikem Fujitsu Limited a Siemens AG, má rozsáhlé výrobní kapacity v Německu, zaměstnává více než 7000 lidí a působí v 25 zemích Evropy, Středního východu a Afriky. Fujitsu Siemens Computers má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří rovněž mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic firemní klientele a je největším evropským výrobcem počítačů pro domácí uživatele a malé kanceláře. Intenzivně se rovněž věnuje uspokojování rostoucí poptávky po moderních řešeních podporujících mobilitu uživatelů s okamžitým přístupem k internetovým aplikacím a službám odkudkoli na světě. Další informace lze získat na internetové adrese www.fujitsu-siemens.cz, fotografie produktů jsou k dispozici na adrese www.fsc-mediaserver.com/fsc-photoserver/.

 

PR kontakty:

Kateřina Faimanová                                                                                                 Jan Ludvík

Marketing                                                                                                                EMC a.s.

Tel.: + 420 233 034 055                                                                                            Tel.: + 420 251 091 211, 608 208 158

Fax: + 420 233 034 099                                                                                            Fax: + 420 257 321 493

katerina.faimanova@fujitsu-siemens.com                                                              jludvik@emcgroup.cz

 

Váš názor Další článek: Netsky.AA a Netsky.AB jdou ve šlépějích Netsky.Z

Témata článku: Sestavy, Kancelářské potřeby ostrava, Domácí péče, Rodinné auto, Kancelářské potřeby brno


Určitě si přečtěte

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky