Zuzana Růžičková se stává novou Business Operation manažerkou v regionu CEE

Zuzana Růžičková se stává novou Business Operation manažerkou v regionu CEE

Praha, 12. července 2007 – Společnost HP oznámila, že Zuzana Růžičková byla jmenována Business Operation manažerkou pro oblast CEE (střední a východní Evropa) s platností od 1. července 2007.
Zuzana Růžičková posílí tým CEE CI také jako Czech CI Expertise Manager a Czech EPMO Business Interlock. Zuzana bude ve své nové pozici zodpovědná zejména za přípravy, zpracovávání a plnění obchodních plánů společnosti HP v regionu CEE. Bude řídit portfolio projektů v rámci regionu s důrazem na atraktivní obchodní nabídku a na kvalitu a spokojenost zákazníků. Jejím přímým nadřízeným se stává Markus Ruff, Director CEE HPS Consulting & Integration.

„Jsem rád, že se Zuzana připojuje k CEE CI týmu, aby přispěla k spolehlivému chodu celého oddělení,“ prohlásil při jmenování Markus Ruff. „Zuzana působí ve společnosti HP již od roku 1999 a přinesla do naší společnosti mnohaleté manažerské zkušenosti z oblastí vedení projektů, obchodních operací, EPMO managementu a provozních činností, které bude moci spolu se zkušenostmi získanými přímo v HP na nové pozici plně uplatnit.“

Zuzana Růžičková dosud v HP zastávala pozici ředitelky projektové kanceláře v divizi HP Services, kde měla na starosti řízení týmu projektových vedoucích, podporu jejich profesionálního rozvoje v oblasti projektového řízení, implementaci projektové metodiky, správu portfolia projektů se zaměřením na řízení rizik či iniciaci případného krizového nebo recovery managementu.
Zuzana absolvovala kombinované studium jaderného a matematického inženýrství na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT, ve volném čase ráda cestuje a sportuje, nejraději s rodinou. Má ráda lyže, cyklistiku, tenis, vysokohorskou turistiku a in line kolečkové bruslení. Je vdaná, společně s manželem vychovává jednu dceru. Jejím oblíbeným krédem je volný překlad anglického přísloví „Murder your darlings,“ který říká: „Zbav se těch svých zvyků, které ti brání v úspěchu.“

Váš názor Další článek: Asus A8Sr: první notebook s ATI Mobility Radeon HD 2400

Témata článku: Obchodní plán, Zuzana

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší