ZTE expanduje do České republiky

ZTE expanduje do České republiky

10. srpna 2007, Praha – ZTE, přední celosvětový dodavatel telekomunikačních zařízení a síťových řešení, rozšiřuje svůj český tým, aby se připravil k expanzi na český trh.

V České republice je společnost ZTE známa díky vybudování CDMA sítě pro čtvrtého mobilního operátora a jako výrobce levných mobilních telefonů (tzv. ULCH – Ultra Low Cost Handsets), které jsou prodávány ve vybraných obchodech od začátku srpna.

Generálním ředitelem ZTE CZECH je pan Niu Huaizhi, který je zodpovědný za aktivity ZTE nejen v České republice ale i v dalších 4 zemích střední a východní Evropy (Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko).

Za účelem posílení svého týmu, ZTE CZECH jmenovalo následující lokální manažery:

  • Ing. Ivo Gajdoš, Director of Business Development, je zodpovědný za prodej a marketing. Jeho cílem je pomoci s překlenutím kulturních rozdílů a představit ZTE Corporation hlavním telekomunikačním operátorům a dalším profesionálům v oblasti ICT.
    Ceněné jsou především jeho zkušenosti ze společností Alcatel, ICZ a dalších mezinárodních firem, kde působil na předních manažerských pozicích. Ivo Gajdoš je také viceprezidentem České manažerské asociace a Česko-čínské společnosti.
  • Mirek Hažer, Marketing Communications Manager, je zodpovědný za komunikační a PR aktivity společně s podporou prodeje. Zastávat bude i roli tiskového mluvčího společnosti.
    Mirkovým hlavním cílem je vybudovat povědomí o značce a produktech ZTE na českém trhu. Před jeho nástupem do ZTE pracoval na pozici Senior Account Manager v PR agentuře Mmd, kde úspěšně vedl PR aktivity pro řadu významných mezinárodních i českých ICT společností.
    Mezi jeho koníčky patří nové technologie, umění, kultura a fitness.
  • Jana Robovská – Clarke (BaHons), Country HR Manager, je zodpovědná za HR poradenství a strategii pro senior management tým, aplikaci českého zákoníku práce v ZTE Czech, implementaci HR postupů a praktik, rozvoj nových manažerských talentů a obchodních vztahů, stejně jako nábor kvalitních zaměstnanců a management kanceláře.

Její široké znalosti problematiky HR a zkušenosti, které získala ve Velké Británii a Dubaji (zejména u WS Atkins & Partners Overseas a dalších multinárodních společností), umožňují Janě efektivně se realizovat na všech stupních širokého spektra managementu lidských zdrojů.
Jana současně studuje MBA, specializace HR Management.

Diskuze (1) Další článek: Kingston CF Ultimate s vyšší rychlostí zápisu

Témata článku: Mba, Talent, HR, Account, Senior, Hlavní role, Mezinárodní tým, Významná role, Čínské mobilní telefony, Slovinsko, Hlavní cíl, Česká tisková kancelář, Lidský zaměstnanec, Country, Mezinárodní agentura

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší