ZTE expanduje do České republiky

ZTE expanduje do České republiky

10. srpna 2007, Praha – ZTE, přední celosvětový dodavatel telekomunikačních zařízení a síťových řešení, rozšiřuje svůj český tým, aby se připravil k expanzi na český trh.

V České republice je společnost ZTE známa díky vybudování CDMA sítě pro čtvrtého mobilního operátora a jako výrobce levných mobilních telefonů (tzv. ULCH – Ultra Low Cost Handsets), které jsou prodávány ve vybraných obchodech od začátku srpna.

Generálním ředitelem ZTE CZECH je pan Niu Huaizhi, který je zodpovědný za aktivity ZTE nejen v České republice ale i v dalších 4 zemích střední a východní Evropy (Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko).

Za účelem posílení svého týmu, ZTE CZECH jmenovalo následující lokální manažery:

 • Ing. Ivo Gajdoš, Director of Business Development, je zodpovědný za prodej a marketing. Jeho cílem je pomoci s překlenutím kulturních rozdílů a představit ZTE Corporation hlavním telekomunikačním operátorům a dalším profesionálům v oblasti ICT.
  Ceněné jsou především jeho zkušenosti ze společností Alcatel, ICZ a dalších mezinárodních firem, kde působil na předních manažerských pozicích. Ivo Gajdoš je také viceprezidentem České manažerské asociace a Česko-čínské společnosti.
 • Mirek Hažer, Marketing Communications Manager, je zodpovědný za komunikační a PR aktivity společně s podporou prodeje. Zastávat bude i roli tiskového mluvčího společnosti.
  Mirkovým hlavním cílem je vybudovat povědomí o značce a produktech ZTE na českém trhu. Před jeho nástupem do ZTE pracoval na pozici Senior Account Manager v PR agentuře Mmd, kde úspěšně vedl PR aktivity pro řadu významných mezinárodních i českých ICT společností.
  Mezi jeho koníčky patří nové technologie, umění, kultura a fitness.
 • Jana Robovská – Clarke (BaHons), Country HR Manager, je zodpovědná za HR poradenství a strategii pro senior management tým, aplikaci českého zákoníku práce v ZTE Czech, implementaci HR postupů a praktik, rozvoj nových manažerských talentů a obchodních vztahů, stejně jako nábor kvalitních zaměstnanců a management kanceláře.

Její široké znalosti problematiky HR a zkušenosti, které získala ve Velké Británii a Dubaji (zejména u WS Atkins & Partners Overseas a dalších multinárodních společností), umožňují Janě efektivně se realizovat na všech stupních širokého spektra managementu lidských zdrojů.
Jana současně studuje MBA, specializace HR Management.

Témata článku: Account, Country, HR, Mba, Senior, Talent, Čínské mobilní telefony, Česká tisková kancelář, Lidský zaměstnanec, Hlavní role, Významná role, Hlavní cíl, Slovinsko, Mezinárodní agentura, Mezinárodní tým

1 komentář

Nejnovější komentáře

 • lerak 25. 8. 2007 19:02:48
  Tady jsou vždy nekonkrétní informace(Česko) o důležitých věcech.Neví někdo...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?