ZTE expanduje do České republiky

ZTE expanduje do České republiky

10. srpna 2007, Praha – ZTE, přední celosvětový dodavatel telekomunikačních zařízení a síťových řešení, rozšiřuje svůj český tým, aby se připravil k expanzi na český trh.

V České republice je společnost ZTE známa díky vybudování CDMA sítě pro čtvrtého mobilního operátora a jako výrobce levných mobilních telefonů (tzv. ULCH – Ultra Low Cost Handsets), které jsou prodávány ve vybraných obchodech od začátku srpna.

Generálním ředitelem ZTE CZECH je pan Niu Huaizhi, který je zodpovědný za aktivity ZTE nejen v České republice ale i v dalších 4 zemích střední a východní Evropy (Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko).

Za účelem posílení svého týmu, ZTE CZECH jmenovalo následující lokální manažery:

  • Ing. Ivo Gajdoš, Director of Business Development, je zodpovědný za prodej a marketing. Jeho cílem je pomoci s překlenutím kulturních rozdílů a představit ZTE Corporation hlavním telekomunikačním operátorům a dalším profesionálům v oblasti ICT.
    Ceněné jsou především jeho zkušenosti ze společností Alcatel, ICZ a dalších mezinárodních firem, kde působil na předních manažerských pozicích. Ivo Gajdoš je také viceprezidentem České manažerské asociace a Česko-čínské společnosti.
  • Mirek Hažer, Marketing Communications Manager, je zodpovědný za komunikační a PR aktivity společně s podporou prodeje. Zastávat bude i roli tiskového mluvčího společnosti.
    Mirkovým hlavním cílem je vybudovat povědomí o značce a produktech ZTE na českém trhu. Před jeho nástupem do ZTE pracoval na pozici Senior Account Manager v PR agentuře Mmd, kde úspěšně vedl PR aktivity pro řadu významných mezinárodních i českých ICT společností.
    Mezi jeho koníčky patří nové technologie, umění, kultura a fitness.
  • Jana Robovská – Clarke (BaHons), Country HR Manager, je zodpovědná za HR poradenství a strategii pro senior management tým, aplikaci českého zákoníku práce v ZTE Czech, implementaci HR postupů a praktik, rozvoj nových manažerských talentů a obchodních vztahů, stejně jako nábor kvalitních zaměstnanců a management kanceláře.

Její široké znalosti problematiky HR a zkušenosti, které získala ve Velké Británii a Dubaji (zejména u WS Atkins & Partners Overseas a dalších multinárodních společností), umožňují Janě efektivně se realizovat na všech stupních širokého spektra managementu lidských zdrojů.
Jana současně studuje MBA, specializace HR Management.

Diskuze (1) Další článek: Kingston CF Ultimate s vyšší rychlostí zápisu

Témata článku: Senior, Talent, Mba, Hlavní role, Slovinsko, Významná role, Lidský zaměstnanec, HR, Account, Česká tisková kancelář, Mezinárodní tým, Mezinárodní agentura, Hlavní cíl, Country, Čínské mobilní telefony


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 34

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky