Zoner zaregistroval pro své zákazníky 9 z 10ti evropských domén

9. prosince 2005
Ke stažení: nová verze Winampu
(Brno, 9. 11. 2005) – Tuto středu, 7. prosince 2005, zahájili akreditovaní registrátoři na celém světě registrace tolik očekávaných domén .EU. Servery Rejstříku EURid zavalily úderem jedenácté hodiny dopolední statisíce žádostí ze všech koutů světa a jen ti nejrychlejší měli možnost získat pro své zákazníky první pozici. Zoner touto šťastnou zprávou potěšil devět zákazníků z deseti pár minut po spuštění registrace.
Zoner zaregistroval pro své zákazníky 9 z 10ti evropských domén

Zoner se stal akreditovaným registrátorem jako jeden z prvních subjektů v České republice již 24. 6. 2005 a od 20. 5. 2005 také nabízel bezplatné předregistrace všem zájemcům.

„Od chvíle, kdy jsme se stali registrátory, pracovali naši technici a programátoři na rozhraní, které se v hodině “H“  ukázalo jako spolehlivé a jeho výsledky toto mohou jen potvrdit,“ říká manažer internetových služeb Zoneru, Petr Komárek. Na většinu zákazníků, kteří si vybrali pro registraci první fázi Sunrise period a stihli včas zaplatit, pak čekal email přímo od rejstříku EURid s informací, že jsou první v řadě žadatelů a mají tudíž obrovskou šanci doménu získat.

„Myslím, že toto potvrdilo kvality Zoneru jako registrátora evropských domén a je to jasným důkazem, že se u nás opravdu vyplatí domény do dalších fází objednat,“ dodává Petr Komárek.

Zoner nabízí registrace evropských domén na stránkách www.RegZone.cz.

 

ZONER software, s.r.o., je předním českým výrobcem softwaru a poskytovatelem internetových služeb. Společnost provozuje internetové služby od roku 1996 pod značkami Czechia (http://www.czechia.com), Zoner inShop (http://www.inshop.cz), regZone.cz (http://www.regzone.cz), Certifikační autorita Czechia (http://www.caczechia.cz) a Interval.cz (http://interval.cz). ZONER software je třetím největším poskytovatelem webhostingu v České republice, v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.

Témata článku: Software, Stihl, První zájemce, Sunrise

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje