ZONER software zlevňuje domény CZ a EU

Společnost ZONER software, provozovatel webhostingu CZECHIA.COM a akreditovaný registrátor domén CZ a EU, zveřejnila ceník domén pro rok 2007 a zároveň zlevňuje již od 13. prosince české a evropské domény.
ZONER software zlevňuje domény CZ a EU

Společnost ZONER software zlevňuje od 13. prosince české a evropské domény. Reaguje tak s předstihem na avizované snížení velkoobchodních cen správců domén CZ a EU od ledna 2007. Zákazníci již nemusí čekat na případné změny cen u jiných registrátorů na nový rok a mohou si již nyní registrovat vybrané doménové jméno.

"Předčasné zlevnění domén je malý dárek našim zákazníkům. Taková každoroční prosincová tradice, kterou ctíme již 3. rokem. Zároveň vycházíme vstříc nerozhodným zákazníkům, kteří čekají na celoplošné zlevnění a chtějí ušetřit. Zavádějící informace některých registrátorů nabádající k počkání s registrací by se totiž pro ně mohly stát noční můrou při registraci požadované domény spekulantem nebo konkurencí." říká Petr Komárek, ředitel internetové divize společnosti.

Další zlevnění domén nastane u registrátora ZONER software od 2. ledna, kdy bude upraven ceník registrací nejžádanějších domén, tedy CZ, EU, COM, NET a INFO. Ceny domén budou sníženy a rozděleny do několika úrovní podle počtu na zákaznických účtech. Domény CZ tak bude možné pořídit již za 450 Kč, v nejdražší variantě včetně certifikátu za 650 Kč. Doménu EU zákazníci získají již za 200 Kč a v nejdražší variantě za 550 Kč i s certifikátem.

Více o informací o cenách najdete na http://www.czechia.com.

Témata článku: Software, Evropská unie

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 228

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

** I pod hranicí desíti tisíc korun existují dobře použitelné notebooky ** Mohou plnit roli pracovního stroje i zařízení pro zábavu ** Nejlevnější použitelný notebook koupíte za pět a půl tisíce

16.  11.  2017 | Stanislav Janů | 55

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

Do 20 let nebude nikdo vlastnit auta, říká zkušený šéf několika automobilek

** Bývalý šéf a expert z několika velkých automobilek se vyjádřil k budoucnosti tohoto průmyslu ** Do 20 let „nikdo“ nebude vlastnit auta ** Veškerá doprava bude řešená pomocí velkých logistických platforem

15.  11.  2017 | Karel Javůrek | 76


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje