Zoner software vypouští pro světové trhy novou verzi Zoner Photo Studio Free

Zoner software vypouští pro světové trhy novou verzi Zoner Photo Studio Free

Brněnská firma ZONER software, výrobce populárního softwaru na správu, editaci a sdílení digitálních fotografií – Zoner Photo Studio, vypouští na světové trhy novou verzi svého produktu Zoner Photo Studio FREE. Tato verze vychází z komerčně úspěšného produktu Zoner Photo Studio 13 a jak název napovídá, je zdarma.

„Pokračujeme v naší expanzi a postupném budování značky na zahraničních trzích, proto je vydání nové verze produktu Zoner Photo Studio FREE pro tyto regiony zcela logickým krokem,“ vysvětluje Jaroslav Kucek, ředitel obchodu a marketingu divize software. Zoner Photo Studio FREE obsahuje oproti placeným verzím programu Zoner Photo Studio 13 pouze vybrané funkce, které umožňují základní operace s digitálními fotografiemi a jejich sdílení v prostředí internetu.

„Produkt ocení především méně nároční domácí uživatelé, chceme tak plně konkurovat desítkám dalších bezplatných produktů k podobným účelům,“ dodává Jaroslav Kucek.

Zoner Photo Studio FREE je dostupné v anglickém, německém, francouzském, italském, ruském a čínském jazyce. Je určeno výhradně k osobnímu a nekomerčnímu užití s operačním systémem Windows XP, Vista nebo Windows 7.

Na rozdíl od placených verzí poskytujeme uživatelům Zoner Photo Studio FREE podporu pouze ve formě FAQ, uživatelských diskuzních fór a sociálních sítí, které jsou k dispozici na webové prezentaci produktu free.zoner.com.

Témata článku: Free, Photo, Studio, Bezplatná verze, Čínský trh, Náročný uživatel, Expanze, Úspěšný produkt, Podobný krok, Náročná operace, Německá značka, Vybraný výrobce, Čínský výrobce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí