ZONER software s.r.o. versus ZONER a.s.

V lednu 2005 byl podán návrh na konkurz na společnost ZONER, a.s., která nevyvíjela od počátku založení žádnou činnost. V současné době se podstupují další kroky v celkovém procesu, jehož cílem je likvidace této společnosti. ZONER, a.s. není nijak majetkově provázána se společností ZONER software s.r.o..
ZONER software s.r.o. versus ZONER a.s.

ZONER software, s. r. o., Nové sady 18/583, 602 00 Brno

ZONER software s.r.o. versus ZONER a.s.

(Brno, 17. 8. 2006) – V lednu 2005 byl podán návrh na konkurz na společnost ZONER, a.s., která nevyvíjela od počátku založení žádnou činnost. V současné době se podstupují další kroky v celkovém procesu, jehož cílem je likvidace této společnosti. ZONER, a.s. není nijak majetkově provázána se společností ZONER software s.r.o.. Z důvodu možné záměny názvů společností vydává společnost ZONER software s.r.o. toto vysvětlení.

Společnost ZONER software, s. r. o., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků a prodávány jsou ve více než 20 zemích.

Kontaktní informace:

Dana Jarušková, PR manažer 
e-mail: dana.jaruskova@zoner.cz tel. 543 257 244
www.zoner.cz

Témata článku: Software, Draw

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje