Zoner software spouští vzdělávací blog Milujemefotografii.cz

Zoner software spouští vzdělávací blog Milujemefotografii.cz

Brněnská firma ZONER software, výrobce populárního softwaru na správu, editaci a sdílení
digitálních fotografií – Zoner Photo Studio, spouští nový zábavně-vzdělávací blog na doméně Milujemefotografii.cz.

„Jde o nástupce webu blog.zoner.cz na nové doméně a s novým designem. Blogovou formou chceme všem zájemcům o digitální fotografii dodávat zajímavý obsah. Pokud se chce majitel jakéhokoliv fotoaparátů učit fotit a pracovat s fotkami, milujemefotografii.cz je přesně to, co hledá,“ popisuje obsah webu šéfredaktor Petr Březina. „Ke spuštění také chystáme velkou fotosoutěž na téma dlouhá expozice,“ dodává.

Zaměření blogu se bude točit kolem třech hlavních témat. Prvním jsou tutoriály a návodné články pro práci v programu Zoner Photo Studio, druhým články o focení obecně s inspirací od českých a světových fotografů a konečně posledním je Zonerama – služba na online sdílení fotografií, kterou plánuje ZONER software spustit v novém kabátu v druhé polovině tohoto roku.

„Milujemefotografii.cz je určeno pro všechny nadšence do fotografování, ať už používají náš produkt Zoner Photo Studio nebo ne. Milujemefotografii.cz děláme, protože skutečně milujeme fotografii,“ doplňuje koncept webu ředitel softwarové divize Pavel Minář. ZONER software tak doplňuje další kousek do mozaiky svých služeb pro všechny fotografické nadšence.

Témata článku: Photo, Kabát, Nový kabát, Nový kousek, Nadšenec, Nová fotografie

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?