Zoner software spouští registrace domén EU

(Brno, 15. 11. 2005) – V registračním systému regZone.cz bude možné od 21. listopadu registrovat evropské domény s koncovkou EU. Nabídka služeb na adrese www.regzone.cz obsahuje také přednostní registraci domén EU, tzv. Zlatou pozici.
Zoner software spouští registrace domén EU

První den registrací je určen pouze pro zákazníky, kteří využili možnost předregistrace evropských domén. V současnosti se jedná o téměř 18 tisíc domén, o které projevili uživatelé systému regZone.cz zájem. Klienti, kteří předregistrace nevyužili, tak mohou učinit ještě do zahájení registrací. Následující den, tedy 22. listopadu, bude na www.regzone.cz zahájena registrace domén EU pro všechny zájemce o evropské domény EU.

Během objednávky může kdokoliv využít také nabídku přednostních registrací, například tzv. Zlatou pozici. Ta za cenu 10 tisíc korun zákazníka zvýhodňuje v pořadí žadatelů o danou doménu a výrazně zvyšuje šance na získání doménového jména. Proces registrace domén EU v systému regZone.cz je vytvořen s ohledem na požadavky klienta. Ten si může například nastavit technického správce nebo zadat vlastní DNS servery.

V souvislosti se spuštěním registrací domén EU je vhodné dbát zvýšené opatrnosti. Na trhu se objevily nabídky, které oslovují zákazníka s nereálnými schopnostmi registračních systémů. Centrální evropský registr EURid se snaží o rovný přístup ke všem akreditovaným registrátorům. Přesná a závazná pravidla pro registrátory jasně stanovují technické možnosti každého registrátora. Z toho je zřejmé, že registrace jednotlivé domény EU bude pravděpodobně trvat okolo 3 vteřin a že nebude možné registrovat desítky tisíc domén během první hodiny po spuštění jednotlivých fází.

Váš názor Další článek: Mozilla Firefox 1.5 RC2 je již v češtině

Témata článku: Software, Evropská unie, Evropský systém, Evropský zákazník, Opatrnost, Přesná pozice, První zájemce


Určitě si přečtěte

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 73

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X