Zoner bude prodávat evropskou doménu .eu za 16 Kč

Zoner bude prodávat evropskou doménu .eu za 16 Kč

Společnost ZONER software, přední poskytovatel hostingových služeb v České republice, bude prodávat v jednodenní akci doménu .eu za speciální cenu 16 Kč.

Společnost ZONER software bude 16. 5. 2012 prodávat evropskou doménu za 16 Kč (+ DPH). Cílem je podpořit třetí nejprodávanější doménu v České republice, která se celosvětově těší více než 3,6 milionům registrací.

Novou doménu .eu za pouhých 16 Kč (19 Kč s DPH) může získat každý zákazník na adrese http://www.czechia.com/. Po ověření volného názvu domény stačí pouze vyplnit údaje na majitele domény a potvrdit objednávku. K dispozici bude pouze 1.000 ks této domény. V případě, že se tento počet neprodá první den akce, bude zákazníkům tato doména nabídnuta následující den 17. 5. 2012 za 17 Kč (20 Kč s DPH).

Akce je určena všem, kteří dosud váhali s nákupem domény. Doména .eu se hodí nejen pro firmy, které obchodně cílí na více než 1 evropskou zemi, ale může být vhodnou variantou k doméně .cz. Její výhodou je také možnost diakritiky a mnoho volných názvů. CEO sdružení EURid, pan Marc Van Wesemael, k tomu dodává: „Doména .eu pomáhá osobám i firmám projektovat jejich aktivity skrz evropské hranice a po celém světě s ochrannou známkou "Made in Europe", která je příslibem spolehlivosti a kvality. Jsme rádi, že ZONER software je jedním z registrátorů, který .eu doménu aktivně podporuje.“

Více informací najdete na http://www.czechia.com

Microsoft SoundWave: Bezdotykové ovládání pomocí zvuku

Témata článku: Evropská unie, Vana, Made

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší