Značku Apple bude v České republice komunikačně zaštiťovat agentura Mmd

23. září 2005
Tele2: my prodáváme slušně!
Praha, 23. září 2005 – Společnost Czech Data Systems, která je výhradním distributorem značky Apple Computer v České republice, si vybrala pro spolupráci agenturu Mmd Public Relations Czech Republic, poskytující konzultační služby v oblasti technologií a spotřebitelské produktové komunikace. V rámci Public Relations aktivit bude Mmd dále podporovat značku Apple Computer prostřednictvím mediální kampaně.
Značku Apple bude v České republice komunikačně zaštiťovat agentura Mmd

Apple stál s počítačem Apple II na počátku revoluce osobních počítačů v sedmdesátých letech a v osmdesátých letech strojem Macintosh přinesl do této oblasti jednoduchost ovládání. Cílem společnosti Apple je přinést ty nejlepší vlastnosti osobních počítačů pro žáky, studenty, učitele, kreativní profesionály a další spotřebitele prostřednictvím svých inovativních hardwarových, softwarových a internetových řešení. Apple rovněž položil základy hudební digitální revoluce se svojí řadou přehrávačů iPod a hudebním obchodem iTunes.

 

Společnost Czech Data Systems zastupuje značku Apple v České republice od roku 1996. Je členem nadnárodního společenství MDS Group (www.mdsholdings.com).

 

Jan Šimůnek, ředitel Mmd Czech Republic, dodal: ”Značka Apple je synonymem mladé, dynamické a inovativní firmy, která v současné době rozšiřuje svoji působnost po celé střední Evropě.  Jsme potěšeni, že se také my můžeme podílet na podpoře této značky v České republice.’’

 

- Konec -

 

O Mmd

Agentura Mmd poskytuje komplexní služby v oblasti PR poradenství v 18 zemích regionu střední a východní Evropy. Mmd má vlastní pobočky v Polsku, České republice, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, Bulharsku, Rusku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku, Bosně, Lotyšsku, Estonsku, Ukrajině, Kazachstánu a Rakousku.

 

Zaměřujeme se na pět klíčových oblastí, které zahrnují korporátní komunikaci a public affairs, zdravotnictví a farmaceutický průmysl, technologie, business-to-business a spotřebitelskou produktovou komunikaci. V těchto sektorech vytváříme a implementujeme národní, mezinárodní i globální komunikační kampaně pro lokální a mezinárodní společnosti včetně řady firem ze žebříčku Fortune 500.

Více informací naleznete na http://www.mmdcee.com

 

O Apple Computer

Společnost Apple Computer, Inc. byla založena 3. ledna 1977. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem osobních počítačů včetně souvisejícího hardware a software, servisních služeb a síťových řešení. Kromě toho se společnost soustředí na vývoj, výrobu a prodej přenosných hudebních přehráváčů včetně příslušenství a služeb jako je online distribuce hudby a audioknih. K produktům a službám společnosti Apple v současné době patří řada stolních a přenosných počítačů Macintosh, hudební přehrávače iPod, úložná zařízení Xserve server a Xserve RAID, široká nabídka spotřebitelských i profesionálních softwarových aplikací, operační systém Mac OS X, online iTunes Music Store, řada přídavných zařízení pro počítače Macintosh a přehrávače iPod a další. Společnost své produkty nabízí po celém světě prostřednictvím internetových obchodů, vlastních prodejen, dealerů a dalších prodejců.

 

Více informací naleznete na www.apple.cz

Témata článku: Apple, Macintosh

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky