Změna v provozování služby Seznam Firmy

20. února 2002
Oprava NTFS u Windows XP
Internetový portál Seznam.cz bude další provoz a rozvoj služby Seznam Firmy zajišťovat bez spolupráce se společností Inform Net Partners.
Změna v provozování služby Seznam Firmy

Služba Seznam Firmy byla formou samostané záložky na vyhledávání Seznamu zprovozněna loni v září. Partnerem služby byla od začátku společnost Inform Net Partners. Tato spolupráce bude ukončena k 30.4.2002 a Seznam.cz bude pokračovat ve vývoji a komerčním využití služby Seznam Firmy bez Inform Net Partners.

Seznam Firmy představují zdroj aktuálních informací o firmách ČR pro uživatele internetu. Při vyhledávání se  zobrazují nejdříve výsledky z databáze firem, a to na základě hledání v názvu firmy, internetové adrese, oboru činnosti a v klíčových slovech. Klíčová slova jsou novou možností účinné reklamy pro klienty, garantující zobrazení firmy na jedné z prvních tří pozic při vyhledávání podle zadaného slova. Je to výhodné řešení zejména pro zájemce, jejichž odkaz se zobrazuje ve spodní části stránky s výsledky vyhledávání nebo na dalších stránkách výsledků.

Ivo Lukačovič, předseda představenstva společnosti Seznam.cz, k tomu dodává: “Oceňujeme několikaletou spolupráci se společností Inform Net Partners, která nám již před zprovozněním služby Seznam Firmy umožnila poskytovat uživatelům Seznamu další zdroj informací při vyhledávání. Po půl roce provozování služby Seznam Firmy ale zjišťujeme, že máme jiné představy o dalším směřování projektu.”

 

Seznam.cz, a.s. provozuje nejvíc používaný portál českého internetu na www.seznam.cz,  s téměř 169 miliony zhlédnutých stránek v lednu 2002 (zdroj: iAudit TNS Interactive) a 1.437.112  unikátními uživateli za stejné období (zdroj: iDot TNS Interactive). Nabízí uživatelům zdarma širokou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz - internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Sweb – webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Seznam Mapy, Seznam Lidé - vyhledávání lidí, Seznam Software - nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce, Seznam Reality, Seznam Chat(a), Seznam Peníze, Seznam Auto, Seznam Firmy a Seznam Soutěž. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

 

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na http://firma.seznam.cz/tisk.html.

Pro další informace kontaktujte, prosím:

Ing. Dagmar Haltmarová

PR & Marketing Manager Seznam.cz, a.s.

e-mail:  dagmar@firma.seznam.cz

tel.: 02/ 57 31 31 81, fax: 02/57 31 31 86, mobil : 0606 726 313

 

Váš názor Další článek: Oprava NTFS u Windows XP

Témata článku: Inform, Partners, De, Seznam


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 37

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu