Zlato od Microsoftu

Praha – Letošní březen se zapsal zlatým písmem do historie softwarové firmy DIGI TRADE, která totiž získala od společnosti Microsoft titul Gold Certified Partner. Zlaté partnerství Microsoft uděluje po splnění řady přísných kvalifikačních podmínek, které jsou spojeny s odbornou certifikací pracovníků partnerské firmy, vysokou profesionální úrovní služeb a zejména na základě spokojenosti zákazníků v oblasti poskytování pokročilých technických znalostí a vytváření řešení spolupráce a produktivity pracovních skupin.
Zlato od Microsoftu

„Od tohoto data můžeme používat logo Gold Certified Partner, což našim zákazníkům již na první pohled demonstruje, že poskytujeme špičkové služby při přípravě a realizaci vzdělávacích programů zaměřených na informační technologie a firemní produktivitu pro organizace i jednotlivce. Námi nabízené řešení zahrnuje praktický znalostní audit, školení v učebnách i online a přípravu na certifikační zkoušky Microsoft.“ zdůraznila ředitelka školícího střediska DIGI TRADE Marie Janouchová. Zlaté partnerství, jakožto nejvyšší stupeň spolupráce s Microsoftem, představuje pro DIGI TRADE řadu výhod, které jim mají pomoci vyniknout na obsluhovaném tržním segmentu.

Společnost DIGI TRADE vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se DIGI TRADE soustřeďuje nejen na outsourcing a helpdesk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS. Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností. DIGI TRADE rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit. DIGI TRADE má certifikát systému managementu jakosti ISO 9001.

Od května 2004 je DIGI TRADE součástí skupiny firem PC-Ware (www.digi-trade.cz).

Váš názor Další článek: Microsoft představuje Štít bezpečí a soutěž Gatekeeper

Témata článku: Software, Microsoft, Marie, Trade, Mario, Digi, Audit


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF