Zkroťte si své Ferrari!

Sníte o nejmodernějším notebooku Ferrari 4000? A chcete získat poslední iPod Nano, DVD nebo MP3 přehrávač zdarma? Společnost ACTIVE 24 nabízí vánoční dárek každému, kdo si do konce prosince objedná jeden z nabízených webhostingových modelů – a navíc šanci získat ve slosování nejmodernější notebook Ferrari.
Zkroťte si své Ferrari!

„Zájem o vánoční akci předčil naše očekávání, a proto jsme se ji rozhodli pro velký úspěch prodloužit až do konce prosince. Každý zákazník získává hodnotný dárek, internetovou doménu zdarma a nově také účast ve slosování, kde je první cenou nejmodernější notebook Ferrari 4000“, říká Libor Kopecký, obchodní ředitel ACTIVE 24.

Každý, kdo si objedná jeden z hostingových modelů na WWW.SERVERY.CZ, získává automaticky nárok na dárek* zdarma plus šanci vyhrát nejmodernější notebook Ferrari 4000. Zákazníci se tak mohou těšit například na iPod Nano, PANASONIC DVD přehrávač, ACER MP3 přehrávač s FM rádiem, USB disk či láhev kvalitního vína, případně peněžní voucher v odpovídající hodnotě.

Příjemné prožití nadcházejících svátků všem svým zákazníkům přeje tým společnosti ACTIVE 24, největšího poskytovatele webhostingu a registrátora internetových domén v ČR.

* Detailní informace naleznete na http://vanoce.servery.cz

O společnosti  ACTIVE 24, s.r.o.
ACTIVE 24 je předním dodavatelem komplexních internetových služeb, počínaje registrací domén a provozem serverů, přes profesionální web-design, tvorbu náročných internetových aplikací až po on-line marketingové služby. Společnost je součástí koncernu ACTIVE 24 ASA, pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v Oslu, Norsku a pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemí, Polsku a v České republice, který poskytuje služby více než 240 000 zákazníkům. Výroční zpráva za čtvrté čtvrtletí roku 2004 je ke stažení na adrese www.active24.cz/ospolecnosti.

 

Témata článku: 24, Active, Ferrari, iPod Nano, Nano, Oslo, Voucher, Notebooky v akci, Profesionální notebook, Acer Active, Spojené království

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?