Živé vysílání serveru Live.cz od ledna na nových webech

9. ledna 2006
Microsoft hledá nové talenty
Server Live.cz změnil partnery svého projektu a od ledna je svým návštěvníkům k dispozici také na Live.idnes.cz a Live.volny.cz.
Živé vysílání serveru Live.cz od ledna na nových webech

Praha, 9. ledna 2006 – Vedení společnosti Pozitiv, která je provozovatelem domény Live.cz se rozhodlo ukončit spolupráci s portálem ATLAS.CZ. Od ledna tohoto roku tak mohou posluchači a diváci nalézt služby Live.cz i na portálech iDNES.cz a Volný.cz.

Spojení s portály Volný.cz a iDNES.cz bylo pro společnost Pozitiv logickým krokem při dalším rozvoji služby Live.cz, díky němuž dojde k výraznému posílení jejího využívání. Propojení služeb a obsahů těchto partnerských webů s Live.cz nabídne jejich návštěvníkům  mnohem více než dosavadní partnerství. Martin Albrecht, výkonný ředitel společnosti Pozitiv k tomu dodává: „Již delší dobu chceme zpřístupnit broadbandový obsah většímu okruhu uživatelů. Jsem si jist, že spolupráce s portály iDNES.cz a Volný.cz nám to umožní.“

Služby Live.cz dnes kromě internetového vysílání 60 českých rádií tvoří například přímé video přenosy z vybraných akcí nebo ukázky z vydávaných CD. Měsíční návštěvnost služeb Live.cz je momentálně přes 240.000 unikátních návštěvníků z ČR a rádia přes Live.cz poslouchá v jeden okamžik více než 14.000 lidí.

Váš názor Další článek: Microsoft hledá nové talenty

Témata článku: Video

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší