Získání .EU domény bude nejjednodušší s ACTIVE 24!

Nejočekávanější událost internetového světa posledních let, spuštění registrací .EU domén začíná 7. prosince ve fázi "sunrise". Největší poskytovatel webhostingu a doménových registrací v České republice, společnost ACTIVE 24, deklaruje svoji připravenost k úspěšnému zvládnutí všech příchozích požadavků bez omezení. Reaguje tak na nabídky jiných společností, nabízející "zlaté pozice", neboli uměle zkreslené pořadí žádostí o registraci .EU domény.
Získání .EU domény bude nejjednodušší s ACTIVE 24!

"Nabídkami na "prodej zlatých pozic při registracích EU domén" jsme byli překvapeni. Nikdy nás nenapadlo dělat z nouze ctnost a vydávat nedostatek registračních kapacit jako "výhodu", kterou by měl zaplatit náš zákazník", říká Libor Kopecký, obchodní ředitel ACTIVE 24.

 

"Díky vícenásobným přístupům do centrální databáze EURid má ACTIVE 24 registrační kapacitu přibližně 100.000 registrací za hodinu. Z toho vyplývá, že všechny žádosti o registrace .EU domén jsme schopni vyřídit v průběhu velice krátkého času", doplňuje Ing. Karel Umlauf, výkonný ředitel ACTIVE 24 a dodává, "čím dříve si u nás podáte svoji žádost, tím dříve - v řádu minut po otevření volných registrací - bude Vaše doména registrována".

 

Společnost ACTIVE 24 přijímá žádosti o registraci .EU domén, stejně jako registraci CZ a více jak 35 ostatních populárních internetových domén, na doménovém portálu DOMENY.CZ. Součástí komplexní dodávky služeb ze strany ACTIVE 24 je také výhodná nabídka webhostingu, aktuálně s vánočními dárky pro každého zákazníka na adrese http://SERVERY.CZ.

Váš názor Další článek: Vydání Windows Vista Beta 2 se zřejmě opozdí

Témata článku: Evropská unie, Active, 24

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší