Zisk certikátů kvality potvrzuje tradičně vysoký standard služeb T-Systems PragoNet

Praha, 12. ledna 2007 - Společnost T-Systems PragoNet dnes oznámila, že byla úspěšně certifikována podle mezinárodního standardu environmentálního managementu ISO 14001. Zisk osvědčení potvrzuje, že T-Systems významným způsobem respektuje zásady ochrany životního prostředí při svém podnikání. Současně je však také významnou konkurenční výhodou a otevírá firmě nové obchodní možnosti, a to zejména v oblastech, kde klienti kladou velký důraz na „ekologickou nezávadnost“ svých dodavatelů.
Zisk certikátů kvality potvrzuje tradičně vysoký standard služeb T-Systems PragoNet

T-Systems se jako držitel certifikátu ISO 14001 se mimo jiné zavazuje k tomu, že bude neustále zlepšovat systém podnikové ochrany životního prostředí. To zahrnuje například preventivní hospodárná opatření v oblasti spotřeby energie, surovin, vzniku a využití odpadů či snižování hluku. Podmínkou zisku osvědčení bylo i prokázat, že ekologická politika společnosti zasahuje i do oblasti působení marketingu a dodavatelsko-odběratelských vztahů, že firma vytváří potřebné finanční zdroje pro kontrolu dopadů svého podnikání na životní prostředí, motivuje zaměstnance k ochraně životního prostředí a obecně uskutečňuje ekologickou politiku transparentní vůči veřejnosti 

Bez zájmu jistě není ani fakt, že T-Systems současně obhájil certifikát kvality ISO 9001:2000, který deklaruje schopnosti společnosti účinně plnit závazky jak z hlediska potřeb zákazníků, tak i s ohledem na existující legislativu.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje