Zcela nové tiskárny řady C3000 přináší lepší tisk jednotlivcům a malým firmám

OKI Printing Solutions představuje nový design tiskáren řady C3000, zajišťujících špičkový barevný tisk s nejlepším výkonem ve své kategorii.
Zcela nové tiskárny řady C3000 přináší lepší tisk jednotlivcům a malým firmám

Kromě menších rozměrů a vylepšené ergonomie přináší nová generace produktů C3300n a C3400n vše, co jednotlivci a malé pracovní týmy od stolních tiskáren vyžadují. Vedle jednoduchého použití a údržby firmám umožňují ekonomicky výhodnou tvorbu profesionálních firemních dokumentů, včetně plnobarevných marketingových a propagačních materiálů, a to přímo ve firmě.

 

Nové modely C3300n a C3400n tisknou nejrychleji ve své kategorii, dosahují rychlosti 16 stránek za minutu barevně a 20 stránek černobíle*, přičemž k vytištění první černobílé stránky stačí pouhých 8 sekund*. Produkty jsou osazeny spolehlivou jednoprůchodovou LED tiskovou jednotkou s maximální měsíční zátěží 35 000 stránek, což uživatelům zaručuje bezproblémový tisk bez výpadků.

 

Kombinace nového toneru s vysokým rozlišením a víceúrovňové technologie ProQ2400 zajišťuje detailnější tisk, hlubší barvy, nižší zrnitost a vyšší lesk. Když k tomu přidáme funkci PhotoEnhance pro lepší tisk fotografií (na běžný kancelářský papír) a automatickou kalibraci barev, mají uživatelé jistotu stabilního podání barev v průběhu celé doby životnosti tiskárny.

 

Ke snadné tvorbě profesionálně vyhlížejících výtisků přispívá též dodávaný software. Například Template Manager 2006 uživatelům usnadňuje návrh a tisk řady různých obchodních materiálů, od brožur (v tomto případě v kombinaci s ručním oboustranným tiskem), vizitek až po štítky na CD, a to na materiály s gramáží až 203 g/m2. Model C3400n dokonce dokáže tisknout až 1,2 metru dlouhé bannery.

 

Dále je k dispozici nový nástroj Web Print pro Internet Explorer, který automaticky uzpůsobí šířku webových stránek tak, aby se vešly na běžný papír a uživatelé přitom nepřišli o část informací, netrápili se s nastavením či plýtváním papírem při tisku webových stránek. V neposlední řadě je zde funkce ‘Ask OKI’, která zajišťuje on-line rady a tipy přesně pro daný produkt a pomáhá uživatelům využít jejich tiskárnu na maximum.

 

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), uvádí: „V OKI Printing Solutions jsme přesvědčeni, že jedinečným vyjádřením hodnot, které ctí daná značka, jsou právě její produkty. Při návrhu koncepce nové řady C3000 jsme se proto zaměřili na tři klíčové atributy, které podle našeho přesvědčení nejlépe reprezentují naši značku: jednoduchost, spolehlivost a inteligenci.“

 

Jednoduchost znamená, že se produkt snadno používá a ideálně zapadne do moderního kancelářského prostředí. Spolehlivost znamená, že se produkt vyznačuje propracovanou konstrukcí a spolehlivým provozem. Inteligence pak představuje vybavení produktu řadou funkcí, které zjednodušují a zpřístupňují barevný tisk přímo na pracovišti.

 

Andrej Magyar k novinkám dále uvádí: „Zákazníci, kteří se dříve zaměřovali pouze na výkon tiskáren, nyní požadují ty nejmodernější produkty, kde jdou styl a funkčnost ruku v ruce. Právě proto jsme investovali do vývoje tiskáren řady C3000 nejen v oblasti špičkových barevných tiskových technologií, ale rovněž v oblasti designu.“

 

Pro pracovní kolektivy, které vyžadují síťový tisk ve větších objemech nebo se chtějí posunout do ještě vyšší kategorie interního barevného tisku, jsou vhodné rovněž barevné digitální LED tiskárny OKI řady C5600 nebo C5700.

 

Přehled klíčových vlastností řady C3000:

 

>                     Inovativní design: vylepšená ergonomie a jednoduchost použití

>                     Nejvyšší rychlost tisku ve své kategorii: až 16 barevných str. / min a až 20 černobílých str. / min, rychlejší výtisk první stránky – při barevném tisku stačí pouhých 13 sekund

>                     Vysoce kvalitní barevný tisk: toner s vysokým rozlišením a víceúrovňová technologie ProQ2400, funkce vylepšeného tisku fotografií PhotoEnhance a automatická kalibrace (Auto Colour Balance)

>                     Úsporný provoz: Web Print omezuje spotřebu papíru a Template Manager 2006 snižuje závislost na externích dodavatelích tisku

>                     Větší možnosti práce s médii: od vizitek, přes potisky CD, až po bannery** s rozměry 215 x 1200 mm*** a silná média až 203 g/m2. Oboustranný ruční tisk umožňuje výrobu brožur a šetří papír

>                     Jednoduché použití: on-line podpora a rady ‘Ask OKI’

>                     200 MHz procesor

>                     32 MB RAM (u modelu C3400n až 288 MB)

 

 

Doporučené koncové ceny tiskáren řady C3000 začínají na 9.990 Kč bez DPH, nové modely budou dostupné u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions koncem června 2006.

 

* u modelu C3400n

** dostupné u C3400n

*** Pro tisk dlouhých plakátů se doporučuje rozšíření paměti tiskárny

Váš názor Další článek: První testy GeForce 7600 GS pro AGP zveřejněny

Témata článku: Internet Explorer, Tiskárny štítků, Balance, Line, Ask

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší