Zboží z CZC.cz si lze vyzvednout už na 19 místech v ČR

Zboží z CZC.cz si lze vyzvednout už na 19 místech v ČR

Nejnovějšími výdejními místy e-shopu CZC.cz jsou pobočky CZC.cz partner v Kolíně a Karlových Varech

Nové možnosti, jak si koupit zboží od firmy CZC.cz, mají zákazníci v západních a středních Čechách. Firma tam nedávno otevřela dvě nové pobočky – v Karlových Varech a v Kolíně. Obě patří do sítě CZC.cz partner, jedná se tedy o tamní oblíbené obchody s elektronikou. Lidé tam tak najdou původní sortiment daného regionálního prodejce i zboží CZC.cz a mohou si tam vyzvedávat své objednávky přes internet.

Internetový obchod s počítači a elektronikou CZC.cz spustil na začátku léta partnerský program pro zavedené regionální prodejce počítačů a elektroniky.A v pondělí 24. září se otevřela už pátá prodejna CZC.cz partner, a to v Karlových Varech na náměstí 17. listopadu. Otevřená je v pracovní dny od 9 do 17 hodin.

O týden dřív se otevřela pobočka CZC.cz partner v Kolíně v ulici Sluneční a tamní otevírací doba je od 8 do 16 hodin. „Nesnažíme se jednotlivým pobočkám nařizovat přesnou pracovní dobu. Snažíme se ctít zvyklosti každé lokality. Někde se chodí nakupovat ještě v sedm hodin večer, jinde jsou zákazníci zvyklí si spíše přivstat,“ vysvětlil ředitel pro strategie a rozvoj CZC.cz Zdeněk Michálek.

Klepněte pro větší obrázek

Pobočky CZC.cz partner zákazníkům nabídnou jak původní sortiment daného regionálního obchodníka, tak zboží a ceny internetového obchodu CZC.cz. Kromě možnosti vyzvednout si zdarma objednané zboží, nabízí prodejny CZC.cz partner zákazníkům také osobní poradenství, přímé vyřizování případných reklamací či možnost nákupu na splátky.

CZC.cz v každém okrese

Zájem o partnerský program ze strany lokálních prodejců roste. „Spojením s CZC.cz obchodník sníží své podnikatelské riziko a získá značku, která je známá i za hranicemi jeho regionu,“ zdůraznil marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda. Podotkl přitom, že výběr partnerských prodejen je ze strany CZC.cz pečlivý. „Rozhodně nechceme nic uspěchat,“ poznamenal Šalanda. Pečlivá je i následná kontrola nabízených produktů a služeb v nově otevřených pobočkách.

Cílem společnosti CZC.cz je pokrýt partnerskými obchody všechny okresy v Česku, a to do dvou let. „V současnosti jsme stále vnímání jako primárně internetový obchod. Chceme se více přiblížit zákazníkovi a nabídnout mu veškeré služby co nejblíže jeho bydlišti,“ informoval Zdeněk Michálek. Momentálně má CZC.cz 19 poboček po celé České republice, pět z nich jsou prodejny CZC.cz partner a do konce roku se chystá otevření dalších.

Témata článku: Původní značka, Pobočka

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí