Zásadní změny u Miracle Leasing

Miracle Leasing mění majitele, jednatele a název
Zásadní změny u Miracle Leasing

PRAHA, Česká republika, 28. duben 2004 – Miracle Leasing, (dříve www.miracle.cz), člen skupiny Miracle Member (Miracle Group, Miracle Network, Miracle Leasing) se stal 100% dcerou britské společnosti Orcave LLP.

V souvislosti se změnami, ke kterým v rámci skupiny Miracle Member došlo, byla společnost Miracle Leasing za nezveřejněnou cenu prodána distribuční společnosti Orcave LLP.

„Specializace v současném konkurenčním prostředí je podmínkou pro úspěšný business“, řekl Petr Novák, ředitel a CEO, Miracle Group, původní vlastník Miracle Leasing. “Vlastní finanční prostředky, které byly dosud vázány v leasingu, nyní využijeme k rychlému dokončení mikrovlnných jednotek nové generace a zavedení výroby digitálních a IP ústředen.“

Bezprostředně po dokončení prodeje změnil nový majitel název společnosti na Orcave Leasing, spol. s r.o. a na místo ředitelky a jednatelky jmenoval paní Moniku Knížovou. 

„Orcave jako finančně silná společnost bude schopna mnohem lépe vycházet vstříc požadavkům zákazníků na profinancování dodávek telekomunikačních systémů“, zdůraznila Monika Knížová, nová ředitelka Orcave Leasing. „Nejprve vyhodnotíme potenciální finanční objem, který pro naše služby představuje Česká republika. Do budoucna se ve spolupráci s partnery nebráníme rozšíření našich aktivit za hranice.“

Změna názvu společnosti podpoří nový brandname, který nesou všechny produkty distribuované v síti Orcave a zároveň viditelně rozšiří rodinu společností Orcave.

Další informace budou k dispozici na www.orcave.com.

Personálie

Monika Knížová (1970) pracovala od roku 1998 ve společnosti Miracle Group, spol. s r.o., kde zodpovídala nejprve za účetní oblast a od roku 2002 za finanční řízení společnosti. Před příchodem do Miracle uplatnila ekonomické vzdělání na účetních pozicích ve firmách z oblasti výroby, obchodu a služeb. Volný čas věnuje sebevzdělávání, z koníčků upřednostňuje sport, především volejbal a plavání.

 

O společnosti

Orcave Leasing, spol. s r.o. (dříve Miracle Leasing, spol. s r.o.) sídlí v Praze a je vlastněna britskou distribuční společností Orcave LLP. Specializuje se na finanční leasing telekomunikačních produktů prodávaných pod značkou a v síti Orcave.

 

Miracle Group, spol. s r.o. je přední vývojovou a výrobní organizací v oblasti bezdrátové přenosové technologie a telekomunikačních produktů. Základem portfólia jsou mikrovlnná pojítka pro různá frekvenční pásma a přenosové kapacity. Spolu s komunikačními jednotkami 2011/2013/2112 jsou ideálním řešením pro cenově nenáročné středněkapacitní spoje, které pro výstavbu jednoduchých VPN využívají jak poskytovatelé internetu, tak i koncoví zákazníci. Datové a hlasové koncentrátory 2030/2040 byly vyvinuty pro budování metropolitních a rozsáhlých WAN sítí především alternativních operátorů. Přenosová média doplňují optické hlavice 4020 pro vysoké kapacity a kratší vzdálenosti v MAN. Pro zpracování hlasu jsou nově do výrobního portfólia zařazovány digitální a IP ústředny.

 

Orcave LLP je britskou společností s administrativním sídlem v Londýně. Hlavní činností je celosvětová distribuce vybrané produkce. V současné době se jedná především o telekomunikační produkty – bezdrátová mikrovlnná a optická pojítka a telefonní ústředny. Pro samostatnou distribuci se připravuje software určený pro vývoj aplikací z oblasti multimediální zábavy jako jsou hudební přehrávače, komponování hudby, ozvučování počítačových her, apod. Orcave LLP má zastoupení ve Washingtonu/USA a zakládá společný podnik v Sank Peterburgu/Rusko. Technické a logistické zázemí pro střední Evropu zajišťuje Orcave, organizační složka se sídlem v Praze. Produkty Orcave jsou prodávány prostřednictvím certifikovaných partnerů. Obchodní podporu partnerům poskytuje společnost Mandatory, spol. s r.o. také se sídlem v Praze.

 

Více informací k dispozici na www.orcave.com.

 

Obchodní značky

 

MIRACLE a MIRACLE GROUP jsou chráněné slovní značky, jejichž majitelem je Miracle Group

SKYWALKER, SKYJET, SKYSNAKE, SKYSYNC jsou chráněné kombinované značky, jejichž majitelem je Miracle Group

LUCY je chráněná kombinovaná značka, jejímž majitelem je Miracle Network

REDNECS je chráněná slovní značka, jejímž majitelem je Miracle Network

ORCAVE je chráněná slovní značka, jejímž majitelem je Orcave LLP.

Kontakty

 

Váš názor Další článek: SCO prodělává, začíná propouštět

Témata článku: Lucy, De, Miracle, Leasing


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 96

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 45

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky