ZAŘÍZENÍ SYMANTEC MAIL SECURITY ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ 2006 TECHNOLOGY OF THE YEAR AWARD ČASOPISU INFOWORLD

CUPERTINO, Kalifornie – 5. ledna 2006 – Společnost Symantec Corp. (NASDAQ: SYMC) dnes oznámila, že jejímu zařízení Symantec Mail Security 8200 Series bylo časopisem InfoWorld uděleno ocenění 2006 Technology of the Year Award v kategorii Best AntiSpam Solution.
ZAŘÍZENÍ SYMANTEC MAIL SECURITY ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ 2006 TECHNOLOGY OF THE YEAR AWARD ČASOPISU INFOWORLD

„Je pro nás poctou, že časopis InfoWorld ocenil zařízení Symantec Mail Security 8200 Series jako letošní nejlepší řešení ochrany před nevyžádanou poštou,“ řekl Carlin Wiegner, senior director of product delivery for Messaging and Web Security Solutions, společnost Symantec Corp. „Toto ocenění potvrzuje odhodlání společnosti Symantec poskytovat zákazníkům nejkomplexnější ochranu před dnešními rychle rostoucími e-mailovými hrozbami.“

Podle analytiků z testovacího centra a redaktorů časopisu InfoWorld získalo zařízení Symantec Mail Security 8200 Series ocenění 2006 Technology of the Year Award pro nejlepší řešení ochrany před nevyžádanou poštou za prokázání „nejvyšší přesnosti ve své třídě a snadné použití se skvělými filtrováním na základě zásad a e-mailovými funkcemi.“

Ocenění Technology of the Year Awards udělovaná každoročně časopisem InfoWorld označují významné technologie uplynulého roku, které se jeví, že budou mít největší vliv na podnikové IT strategie, a vzdávají hold produktům, které jsou nejlepším příkladem implementace těchto technologií. Nominace na ocenění Technology of the Year Award nemohou navrhovat externí subjekty a konečný výběr provádějí analytici testovacího centra a redaktoři časopisu InfoWorld. Zvláštní zprávu ohlášenou v tištěném vydání časopisu InfoWorld z 2. ledna 2006 je také možno nalézt online na adrese http://www.infoworld.com/reports/01SRtoy06.html.

Zařízení Symantec Mail Security 8200 Series nabízejí nejpřesnější zabezpečení e-mailu, které využívá špičkovou technologii Brightmail AntiSpam. Novátorské technologie e-mailové brány firewall snižují náklady na e-mailovou infrastrukturu prostřednictvím omezování nežádoucích připojení, zatímco velikost zařízení a automatické aktualizace filtru nevyžádané pošty a definic virů umožňují snadné zavedení a správu s nízkými náklady. Pomocí globální správy mohou správci z jedné webové konzoly snadno konfigurovat a sledovat všechna zařízení pro zabezpečení e-mailu a mohou generovat příslušné zprávy. Funkce zajišťující soulad obsahu se zásadami umožňují správcům získat kontrolu nad obsahem příchozích a ochozích e-mailů, takže mohou prosazovat interní nebo zákonem dané zásady obsahu e-mailů.

 

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Váš názor Další článek: Poslední verze iTunes vyvolala kritiku za "špehování"

Témata článku: Bezpečnost, Snadné řešení, Skvělé řešení, Nízká třída, Nejlepší řešení, Delivery, Technology, Hold

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší