Zapakatel.cz rozšířil možnosti placení o platební systém Mobito

Zapakatel.cz rozšířil možnosti placení o platební systém Mobito

Zapakatel.cz, jeden z nejsilnějších českých slevových serverů, rozšířil možnosti placení o elektronickou peněženku Mobito. Slevy na www.zapakatel.cz tak mohou nově zákazníci objednat pouhým zadáním telefonního čísla na displeji svého mobilního telefonu.

Zákazníkům nabízíme řadu platebních možností,“ říká Tomáš Carba, marketingový manažer Zapakatel.cz. „Nemohli jsme vynechat ani nový rozvíjející se platební systém Mobito. Zapakatel.cz umožňuje zákazníkům platit Mobitem od samého počátku spuštění této služby na českém trhu,“ dodává.

Zapakatel.cz nabízí okamžitou možnost platby prostřednictvím Mobito při nákupu na www.zapakatel.cz, placení Mobitem při nákupu v zákaznických centrech bude doplněno v nejbližší době. Při nákupu na webu stačí, aby zákazník zvolil platbu Mobitem a provedl platbu. Zapakatel.cz doposud nabízel (a stále nabízí) platbu v hotovosti (v zákaznických centrech), převodem, kartou, PayPal, PaySec a poukázkami Sodexo (také pouze v zákaznických centrech).

Platební systém Mobito - www.mobitoplatito.cz - umožňuje zákazníkům zdarma platit na Internetu i v kamenných obchodech prostřednictvím jejich mobilního telefonního čísla a mobilního telefonu.Mobito je propojeno s bankovním účtem nebo platební kartou a poskytuje vedle bezpečného placení také možnost posílat peníze mezi uživateli či dobíjet kredit v telefonech. Používat ho mohou uživatelé se všemi telefony, není nijak omezeno nutností vlastnit moderní chytré telefony.

Témata článku: Platební peněženka, Mobilní číslo, Platba

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje