Zapakatel.cz rozšířil možnosti placení o platební systém Mobito

Zapakatel.cz rozšířil možnosti placení o platební systém Mobito

Zapakatel.cz, jeden z nejsilnějších českých slevových serverů, rozšířil možnosti placení o elektronickou peněženku Mobito. Slevy na www.zapakatel.cz tak mohou nově zákazníci objednat pouhým zadáním telefonního čísla na displeji svého mobilního telefonu.

Zákazníkům nabízíme řadu platebních možností,“ říká Tomáš Carba, marketingový manažer Zapakatel.cz. „Nemohli jsme vynechat ani nový rozvíjející se platební systém Mobito. Zapakatel.cz umožňuje zákazníkům platit Mobitem od samého počátku spuštění této služby na českém trhu,“ dodává.

Zapakatel.cz nabízí okamžitou možnost platby prostřednictvím Mobito při nákupu na www.zapakatel.cz, placení Mobitem při nákupu v zákaznických centrech bude doplněno v nejbližší době. Při nákupu na webu stačí, aby zákazník zvolil platbu Mobitem a provedl platbu. Zapakatel.cz doposud nabízel (a stále nabízí) platbu v hotovosti (v zákaznických centrech), převodem, kartou, PayPal, PaySec a poukázkami Sodexo (také pouze v zákaznických centrech).

Platební systém Mobito - www.mobitoplatito.cz - umožňuje zákazníkům zdarma platit na Internetu i v kamenných obchodech prostřednictvím jejich mobilního telefonního čísla a mobilního telefonu.Mobito je propojeno s bankovním účtem nebo platební kartou a poskytuje vedle bezpečného placení také možnost posílat peníze mezi uživateli či dobíjet kredit v telefonech. Používat ho mohou uživatelé se všemi telefony, není nijak omezeno nutností vlastnit moderní chytré telefony.

Další článek: Archív internetu nyní obsáhl i televizi

Témata článku: Platba, Platební peněženka, Mobilní číslo, Nejlepší mobilní telefony na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky