Základní desky ASUS Premium budou dodávány se softwarem od společnosti InterVideo

Praha; 25. dubna 2006 – Společnost ASUSTeK Computer Inc (ASUS), přední světový výrobce základních desek, nedávno oznámila, že bude k základním deskám série ASUS Premium přidávat multimediální software Media Launcher od svého partnera, lídra v oblasti digitálních médií, společnosti InterVideo.
Základní desky ASUS Premium budou dodávány se softwarem od společnosti InterVideo

Tento strategický čin je nejen prohloubením dosavadní spolupráce, ale představuje také potvrzení snahy společnosti ASUS přinášet kompletní řešení multimediální zábavy a poskytovat hodnotnější služby koncovým uživatelům, aby mohli plně využívat výhod, které s sebou přináší věk multimédií.

 

Pro příznivce přetaktování představovaly základní desky ASUS Premium vždy zdařilou ukázku spojení technologických a výkonových požadavků. Dokládají to také mnohé inovace od společnosti ASUS, jako je osmifázové napájení, Stack Cool 2, chlazení pomocí heat-pipe, a další, uživateli široce oceňované přednosti.

 

ASUS tak nevyniká pouze v oblasti konstrukce hardwaru, ale přidává také software se záměrem nabídnout co nejlepší uživatelskou výbavu. Například InterVideo Media Launcher je multimediální software pro editaci, monitorování a správu dat, který zahrnuje WinDVD Creator2, PhotoAlbum, Disc Master2.5, DVD Copy2.5 a nedávno uvedenou MediaOne Gallery. Pro uživatele pracující s množstvím fotografií, klipů, hudebních souborů a dalších rozmanitých dokumentů je to jistě splněný sen. Navíc pro ty, kteří zakoupí desku spolu s přibaleným Media Launcher, je za malý poplatek, který je mnohem nižší než běžná prodejní cena, dostupný upgrade na pokročilejší a funkcemi nabitou MediaOne Gallery.

 

Tato nabídka začne platit od uvedení desky A8R32-MVP v březnu a rozšíří se na existující modely, například A8N32-SLI Deluxe, P5N32-SLI Deluxe, P5WD2 PREMIUM, P5LD2 DELUXE, A8N-SLI PREMIUM, P5WDG2-WS, atd. Media Launcher bude přidáván také k budoucím základním deskám série Premium, aby poskytovaly uživatelům kompletní multimediální řešení a hodnotnou zábavu.

 

 

A8R32-MVP Deluxe

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. je přední dodavatel komplexních 3C řešení. Portfolio produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Prvotřídní výzkumná
a vývojová základna spolu s pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům inovativní řešení, za která v roce 2005 získala 1706 ocenění, mimo jiné iF Gold Award za vynikající design, a je nepřetržitě již osmý rok na horních pozicích žebříčku týdeníku Business Week InfoTech. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek, grafických karet a patří mezi čtyři světově největší výrobce notebooků.

Témata článku: Software, Deluxe, Heat, Launcher, Kompletní editace

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí