Zákazníci oceňují konference o službách VPN

Současní i potenciální zákazníci společnosti NEXTRA Czech Republic oceňují konference o službách virtuálních privátních sítí (VPN). Tyto konference pořádá NEXTRA Czech Republic pravidelně několikrát do roka. Zatím poslední konference se konala na konci června v Praze a byla určena pro zákazníky z řad finančních, obchodních a logistických firem. Jejím hlavním tématem byla bezpečnost sítí VPN.
Zákazníci oceňují konference o službách VPN

Účastníci VPN konference ocenili především praktické ukázky přímo v sále. Specialisté NEXTRA Czech Republic nejdříve demonstrovali zákazníkům funkcionalitu celého systému a poté názorně předvedli konkrétní výhody tohoto řešení, např. vliv prioritizace u VPN při spuštění hlasové komunikace. „Nastavením prioritizace umíme zvýhodnit klíčový provoz zákazníka, například komunikaci client-server na úkor méně důležitých služeb, jako je FTP, WWW apod.,“ vysvětluje František Mikeš, produktový ředitel Nextra Czech Republic.

Praktická ukázka prezentovaného řešení měla velký význam pro rozhodování při výběru našeho řešení,“ říká David Dobiáš, ředitel společnosti Computer System. „VPN konference byla přínosem pro potenciální uživatele VPN technologií, seznámila nás s bezpečnostními a technickými možnostmi těchto řešení,“ říká o konferenci další z účastníků, Libor Beneš ze společnosti GECO Tabak.

Další konferenci o VPN bude NEXTRA Czech Republic pořádat na podzim. Více informací o službách VPN je možné najít na stránkách www.nextra.cz.

O službách VPN

Virtuální privátní sítě již od svého základního konceptu integrují podporu nových aplikací náročných na bezpečnost a objem přenášených dat s velkou šířkou přenosového pásma. Kombinací otevřené technologie IP s vysokou úrovní zabezpečení poskytují VPN společnosti NEXTRA Czech Republic stejný komfort jako nákladné plně privátní sítě.

Služba NEXTRA VPN poskytuje důvěrný ráz potřebný pro ochranu před nežádoucím nahlížením nebo odposloucháváním provozu v síti, dvouprvkovou autentifikaci na prověření každého uživatele ohledně přístupu do sítě a integritu sítě potřebnou pro ochranu před poškozením dat, která procházejí přes internet.

Mezi hlavní výhody služby NEXTRA VPN patří významné snížení nákladů na provoz rozlehlé privátní sítě, jednoduchá implementace do stávající LAN/WAN infrastruktury, snadné připojení dalších poboček a v neposlední řadě rozsáhlá a snadná dostupnost sítě NEXTRA i pro vzdálené lokality mimo městské aglomerace při permanentním monitoringu připojení.

Více informací je možné najít na stránkách www.nextra.cz

Váš názor Další článek: Prohlížeč Opera může zobrazovat chybnou informaci o adrese

Témata článku: Bezpečnost, VPN, Snadné řešení, Czech Republic


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 65

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 119Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu