Zahájení spolupráce Creditinfo Czech Republic s Ortex

Propojení podnikového informačního systému Orsoft a systému Microsoft Dynamics CRM s informačními databázemi společnosti Creditinfo Czech Republic, s.r.o.
Zahájení spolupráce Creditinfo Czech Republic s Ortex

Společnost Creditinfo Czech Republic, s.r.o., zabývající se poskytováním kreditních a marketingových informací o podnikatelských subjektech v České a Slovenské republice navázala spolupráci se společností ORTEX spol. s.r.o., tvůrcem a dodavatelem informačních systémů.

Předmětem spolupráce je propojení podnikového informačního systému Orsoft a systému Microsoft Dynamics CRM s informačními databázemi společnosti Creditinfo prostřednictvím webových služeb. Tato novinka na trhu přináší uživateli řadu výhod. Nejpodstatnější z nich je dostupnost komplexních a aktuálních informací přímo v informačním systému.

Produkt samotný uživatelům umožňuje například kontrolu bonity obchodních partnerů během vystavování faktur, informuje o situaci, kdy se některý z nich dostal do konkurzu nebo likvidace, poskytuje údaje o nových a potenciálních partnerech, či zajišťuje monitoring veškerých změn.

Hlavním cílem projektu je vytvořit pro uživatele informačních systému společnosti ORTEX unikátní řešení, výrazně přispívající ke zjednodušení práce a zvýšení efektivity. Zároveň také poskytnout informační náskok a konkurenční výhodu.

Témata článku: Microsoft, Informační systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky