Zábava s muzikou a video nahrávkami poprvé na mobilu s HSDPA technologií: BenQ-Siemens EF91 je milníkem mobilních multimédií

BARCELONA, ŠPANĚLSKO, 13. únor 2006 - S ohledem na potěšení z multimédií vysokých rychlostí: nové „véčko“ EF91 od BenQ Mobile je prvním mobilním telefonem podporujícím HSDPA (High Speed Download Packet Assets) technologii, která umožňuje rychlejší přenos dat. Fotografie, hudební a video nahrávky jsou k dispozici dokonce pětkrát rychleji než u ostatních běžných UMTS přenosů. Díky HSDPA technologii lze na dvoupalcovém barevném displeji telefonu sledovat videoklipy a televizní nahrávky přes internet v reálném čase.
Zábava s muzikou a video nahrávkami poprvé na mobilu s HSDPA technologií: BenQ-Siemens EF91 je milníkem mobilních multimédií

Zatímco neobvyklý 3D zvuk poskytuje unikátní poslechový zážitek, video volání jsou díky netřesoucím se obrázkům dokonalejší a přenášený obraz ostřejší. Fotoaparát i videokameru můžete s lehkým srdcem nechat doma. BenQ-Siemens EF91 má totiž vysoce kvalitní 3,2megapixelový fotoaparát s možností videozáznamu, který je vybaven funkcí automatického ostření, digitálním zoomem a bleskem. Vyměnitelná microSDTM paměťová karta poskytuje adekvátní prostor pro spoustu krásných momentek, video a audio nahrávek.

BenQ-Siemens EF91 není unikátní jen svými technologickými inovacemi. S perfektně zaobleným tvarem, prvotřídními materiály a kovovým leskem nastavuje tento nádherný mobilní telefon  nové vizuální standardy. Telefon doplňuje moderní designová náhlavní sada Bluetooth® Clip (EU/UK) HHB130/131, kterou lze velmi snadno přichytit k oblečení. Sada do auta Car Kit Bluetooth® SIM HKW-720 s nejmodernější Bluetooth® technologií pak je ideálním originálním příslušenstvím při cestování automobilem.
BenQ-Siemens EF91 bude na trhu k dispozici od léta 2006 v různých barevných kombinacích. Ceny budou stanoveny lokálně.


Více o společnosti BenQ Mobile

Společnost BenQ Mobile je vedoucím hráčem v oblasti bezdrátových komunikačních přístrojů s velkou oblibou u spotřebitelů. Společnost se sídlem v Mnichově (Německo) je jednou ze tří obchodních jednotek firmy BenQ Corporation a držitelem licence Siemens AG.

Společnost BenQ Mobile, jejíž tržby v roce 2004 přesáhly 5,6 miliard eur*, těží ze své globální přítomnosti. Jejích více než 7 000 zaměstnanců pracuje v nejmodernějších zařízeních pro výzkum a vývoj v Aalborgu (Dánsko), Pekingu a Suzhou (Čína), Kamp-Lintfortu, Mnichově a Ulmu (Německo), Manausu (Brazílie), Mexicali (Mexiko), Tchajpei (Tchaj-wan) a Vratislavi (Polsko) a oddělení pro prodej, marketing a služby. Firma BenQ Mobile využije společných schopností a zdrojů k výrobě elegantních a kvalitních přístrojů, které zákazníkům přinášejí další možnosti mobility.

* kombinované tržby společnosti BenQ Mobile Phones a divize Mobilních telefonů společnosti Siemens v roce 2004

Témata článku: Video, Internet, Mobilní příslušenství, Mobilní telefony z číny, Ideální kombinace, Care, Paměťový kit, Clip, Nové Mexiko

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje