Yoga Tablet 10 Full HD: Lenovo zdokonaluje svůj vícerežimový tablet

Yoga Tablet 10 Full HD: Lenovo zdokonaluje svůj vícerežimový tablet

Společnost Lenovo představuje nový Yoga Tablet 10 Full HD, vícerežimové zařízení s Androidem, které posouvá původní Lenovo Yoga Tablet na novou úroveň. Yoga Tablet 10 Full HD zdokonaluje model tabletu s režimy Podrž, Postav a Polož využitím těch nejlepších technologií, včetně Full HD displeje, procesoru Qualcomm Snapdragon a ostré kamery s vysokým rozlišením při zachování neuvěřitelné až 18hodinové výdrže baterie. Dostupný bude nejen ve stříbrném provedení, ale i v jedinečné champagne barvě.

Klepněte pro větší obrázek

Yoga Tablet s vylepšenými vlastnostmi

Zatímco původní Yoga Tablet 10 rozčeřil stojaté vody tabletů svým designem, Yoga Tablet 10 Full HD zdokonaluje tento model novými rysy. Na první pohled si uživatelé mohou všimnout, jak grafika na 10,1palcovém 20/20 Vision displeji tabletu zdánlivě vyskakuje z obrazovky zarámované v atraktivním těle. S rozlišením Full HD 1920x1200 pak vypadají filmy a fotky jasně a téměř jako v reálném životě. Díky novému inteligentnímu displeji tablet automaticky upraví obrázky a text na obrazovce podle okolního osvětlení, takže je šetrnější k očím uživatele ve všech jeho režimech.

Aplikace a soubory se načítají rychleji díky novému čtyřjádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 400, operační paměti o kapacitě 2 GB a velkému úložišti. Tablet se systémem Android 4.3 nabízí Dolby audio, 10bodový multitouch, micro USB port podporující technologii on–the‑go a volitelnou klávesnici. Pro zachycení vzpomínek je Yoga Tablet 10 Full HD vybaven novou zadní kamerou s vysokým rozlišením 8 megapixelů. Díky možnosti Wi-Fi nebo 3G připojení mohou být navíc uživatelé neustále ve spojení se svými přáteli.

Tři režimy v jednom tabletu

Yoga Tablet 10 Full HD si ponechává design a technologie, které uživatelé oceňují u Yoga Tabletu 10, včetně jeho neuvěřitelné až 18hodinové výdrže baterie. Tři režimy, kterými se tablet vyznačuje – Podrž, Postav a Polož – i nadále poskytují uživatelům ideální způsob, jak tablet používat v téměř každé situaci. Unikátní válcová rukojeť umožňuje tablet lépe uchopit při čtení nebo procházení internetu, nebo jej lze umístit v režimu Polož pro lepší úhel pohledu na desku stolu. Uživatelé mohou také použít nový a vylepšený stojánek, který se vyklápí z válcové baterie a umístit jej do režimu Postav. Režim Postav poskytuje stabilnější způsob, jak si vychutnat filmy a fotografie bez podpírání tabletu pomocí krytu, nyní vertikálně v nastavitelném úhlu od 30 do 80 stupňů.

Udělejte více pomocí DOit aplikací

Tři DOit aplikace Lenovo na Yoga Tablet 10 Full HD umožňují jednoduché sdílení, synchronizaci a ochranu dat. Se SHAREit mohou uživatelé okamžitě sdílet obrázky, videa, hudební soubory, dokumenty, kontakty a dokonce i aplikace až s pěti zařízeními bez nutnosti připojení k internetu. SHAREit bezdrátově přenáší informace nebo dokonce aplikaci samotnou mezi zařízeními rychlostí až 40x rychlejší než Bluetooth. SECUREit optimalizuje a chrání mobilní data uživatelů svojí nabídkou nástrojů pro ochranu dat. Jediným dotykem chrání proti virům, spamu a malwaru a pokud je tablet ztracen nebo ukraden, je možné jej pomocí nástroje uzamknout. SECUREit působí jako ochrana proti neoprávněnému přístupu k soukromým informacím uživatelů a také urychluje práci s tabletem tím, že ukončuje nepoužívané aplikace běžící na pozadí.

SYNCit slouží jako osobní zálohovací asistent tím, že zálohuje kontakty, textové zprávy a protokoly hovorů do cloudu. Uživatelé mohou později načíst obsah zpět do svého tabletu nebo jiného zařízení se systémem Android. SNAPit fotoaparát umožňuje uživatelům nebývalou flexibilitu při fotografování v specifických režimech (například při režimu panorama nebo při sekvenčním režimu), pro širokoúhlé záběry, záběry při zhoršených světelných podmínkách a další. Nabízí také speciální filtry a efekty. Uživatelé pak mohou upravovat fotografie přímo uvnitř aplikace, mohou odstranit nežádoucí objekty a dokonce i vytvářet zábavné animované GIF soubory.

Cena a dostupnost

Yoga Tablet Full HD je v České republice dostupný za cenu od 7 999 Kč s DPH (model s Wi-Fi), model s 3G bude dostupný v červnu za cenu od 8 999 Kč s DPH.

Další článek: Český rozhlas spustil Radiotéku. V akci nabízí audioknihy zdarma

Témata článku: Full, Režim, Yoga Tablet, Animovaný GIF, Lenovo Yoga, Lenovo Yoga 2 Pro, Lenovo Yoga 3 Pro, Dostupná baterie, Stříbrné tělo, Champagne, Full HD, Lenovo Yoga Tablet 2, Lenovo yoga na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky