Y Soft Corporation kupuje 100 % akcií společnosti Equitrac Systems of Australia

Y Soft Corporation kupuje 100 % akcií společnosti Equitrac Systems of Australia

Ryze česká společnost Y Soft Corporation, celosvětový dodavatel optimalizací pro tisk, kopírování a skenování, oznamuje zásadní akvizici. Po několikaměsíčním jednání kupuje australského distributora Equitrac Systems of Australia. Po dokončení této strategické transakce se Y Soft Corporation stane stoprocentním vlastníkem akcií firmy Equitrac Systems of Australia, která doposud distribuovala výhradně konkurenční řešení. Equitrac Systems of Australia nemá žádné finanční propojení na společnost Equitrac/Nuance. Byl pouze nezávislým distributorem řešení Equitrac v asijsko-pacifickém regionu.

Objemy prodejů Y Soft Corporation v posledním fiskálním roce dosáhly výše 23,5 miliónu USD, Equitrac Systems of Australia pak prodejů ve výši 9,9 miliónu USD. Hlavní produkt YSoft SafeQ je využíván 8 000 organizacemi ve více než 70 zemích po celém světě, včetně mnoha společností umístěných v žebříčku Fortune 500.

Růst firmy se neobejde bez silného týmu

„Tato akvizice je pro nás zajímavý způsob, jak rychle rozšířit tým v asijsko–pacifickém regionu (APAC). To nám umožní udržet kontinuitu kvality poskytovaných služeb i přes velký nárust zákazníků a obchodních příležitostí, které jsme získali v tomto regionu v uplynulém roce. V současné době intenzivně pracujeme na integraci nové společnosti do naší globální organizační struktury.“ říká Václav Muchna, CEO Y Soft Corporation.

Změna názvu firmy i produktu

Jaké další změny akvizice přinese? „Spouštíme proces přejmenování společnosti. Ta nyní ponese název Y Soft Australiaa bude se věnovat prodeji, podpoře a distribuci produktů mateřské společnosti, tedy tiskového řešení Y Soft SafeQ, které pomáhá firmám snižovat náklady, zlepšovat uživatelské pohodlí a zvyšovat bezpečnost.

Stávajícím zákazníkům chceme nabídnout možnost bezplatného přechodu na produkty YSoft SafeQ a zajistit tak podporu jejich instalací i do budoucna. Pro zákazníky, kteří budou chtít zůstat u stávajících produktů, budeme jednat se společnosti Nuance, výrobcem řešení Equitrac, o podmínkách jejich další podpory.“ přibližuje Václav Muchna.

Další článek: Čína po 13 letech povolí prodej herních konzolí, hry ale bude kontrolovat

Témata článku: Region, Velké pohodlí, Stávající zákazník, Mateřská firma, Soft, Nuance


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu