Xerox zdokonaluje nástroje pro velkoformátový tisk

Xerox zdokonaluje nástroje pro velkoformátový tisk

Portfolio velkoformátových zařízení představil Xerox na veletrhu Graph Expo 2010, který se konal od 3. do 6. října v Chicagu

Společnost Xeroxpředstavila  nový software a vylepšení svého tiskového serveru FreeFlow® Accxes®. Tvořit dokumenty, jako jsou komplexní inženýrské návrhy či topografické mapy, je tak nyní jednodušší a rychlejší.

Mezi nové softwarové nástroje patří Xerox FreeFlow Accxes Copy a Indexer a rovněž aktualizace tiskového serveru Xerox FreeFlow Accxes. Všechny tyto novinky přinášejí uživateli vyšší produktivitu a lepší kvalitu zobrazení požadovanou pro ostré a detailní velkoformátové dokumenty.

Kvalitu velkoformátových systémů Xerox potvrdila společnost BERTL oceněním zařízení Xerox 6622™, 6279® a 6605™ mimořádnými pěti hvězdičkami za jejich špičkovou výkonnost, přičemž zdůraznila jednoduché používání a výjimečnou kvalitu skenovaných snímků. 

„Různorodé portfolio černobílých velkoformátových produktů Xerox splňuje požadavky uživatelů na kvalitu zobrazení, produktivitu, pružnost postupů a jednoduché používání,“ řekl Arthur Wynne, prezident společnosti BERTL. „Tyto systémy jsou rozhodující pro úspěch architektonického, inženýrského a konstrukčního trhu a pro poskytovatele tisku, kteří v těchto oblastech působí.“

Následující vylepšení pomáhají tiskařům efektivně zpracovávat jejich velkoformátové aplikace:

  • FreeFlow Accxes Copy – software, který je plně integrovaný se skenovacími systémy Xerox, umožňuje zhotovení barevných kopií na většině velkoformátových i tradičních barevných tiskáren (pokud velký formát není nutný). Uživatel může například barevně nasnímat rozsáhlý konstrukční plán na černobílém velkoformátovém zařízení a přímo jej odeslat jako barevnou kopii na libovolné kancelářské barevné zařízení, nebo na barevný plotr.
  • FreeFlow Accxes Indexer zjednodušuje vyhledáváníklíčových dokumentů ve skenovacích střediscích, v komerčních tiskárnách a v právních kancelářích, které pracují s velkým objemem dokumentů. Tento software umožňuje uživatelům použít název jako například „Inženýrský plán nemocnice“ pro 20stránkový dokument a zadat ho pouze jednou. Software také nabízí vestavěný editor obrázků, který provede jejich ořez, konverzi a precizní vyčištění pozadí u starších kopií nebo plánů nižší kvality.
  • FreeFlow Accxes Print Server skenuje na USB nebo tiskne ze zařízení USB za několik sekund. Nová vylepšená správa úloh spolu s pojmenováváním a indexováním souborů navíc zlepšuje pracovní postupy a pomáhá tak společnostem zpracovávat více zakázek.

Ceny a dostupnost

Nový software a vylepšení serveru FreeFlow Accxes jsou kompatibilní s vybranými velkoformátovými zařízeními Xerox. V České republice jsou k dispozici od října. Upgrade FreeFlow Acces je se všemi svými novými funkcemi pro uživatele zařízení zcela zdarma, dokonce lze povýšení systému realizovat prostřednictvím připojení k internetu, kdykoli to uživatel potřebuje.

Témata článku: Velké portfolio, Chicago, Vylepšený editor, Copy, Velkoformátové tiskárny, Detailní snímek, Velká aktualizace, Plotry, Integrovaný editor, Xerox

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje