Xerox společností roku pro pracovní barevné tiskárny

Xerox společností roku pro pracovní barevné tiskárny

Společnost Xerox byla jmenována „Společností roku“ a „Celkovým vítězem“ v kategorii pracovních barevných tiskáren v průzkumu časopisu CRN Magazine společnosti Everything Channel. CRN Magazine je přední oborovou publikací a internetovým portálem pro VAR (value-added-resellers), poskytovatele řešení a další distribuční profesionály.

V průzkumu mezi více než 3700 poskytovateli řešení získal Xerox nejvyšší hodnocení za podporu a partnerství a překonal všechny konkurenty v kategorii pracovních barevných tiskáren. Výsledky vycházejí z hodnocení spokojenosti prodejců v 18 kategoriích výrobků a služeb.

„Již 25 let žádáme poskytovatele řešení, aby ohodnotili prodejce podle jejich distribučních aktivit a podle jejich výjimečnosti v poskytování špičkových služeb. Tím identifikujeme skutečné lídry v distribuci. Získání CRN Annual Report Card je jedním z nejprestižnějších ocenění v oblasti IT distribuce a my gratulujeme Xeroxu, že to dokázal,“ řekla Kelley Damore, viceprezidentka a redakční ředitelka Everything Channel.

Xerox pomáhá distributorům po celém světě rozvíjet jejich podnikání prostřednictvím široké škály výrobků a programů, jako je například PagePack® 3.0, sada programů pro řízené tiskové služby, která pomáhá partnerům ve snižování nákladů a zvyšování produktivity jejich zákazníků.

Tento poslední úspěch od Everything Channel navazuje na řadu předcházejících ocenění, jako je například:

  • „CRN Channel Chiefs“ udělené Garymu Gillamovi, viceprezidentovi pro distribuci pro severní Ameriku společnosti Xerox;
  • „Five-star Recognition“ v přehledu distribučních partnerských programů;
  • „2010 Channel Champion“ v kategorii pracovních barevných tiskáren a multifunkčních zařízení

Celkem Xerox letos získal 47 ocenění za své kancelářské výrobky a řešení, mimo jiné za:

  • řadu multifunkčních zařízení s tuhým inkoustem ColorQube® 9200: ocenění „Editor’s Choice“ v přehledu barevných multifunkčních zařízení pro rok 2010 od společnosti Better Buys for Business
  • multifunkční zařízení Phaser® 6128: ocenění „Readers’ Choice“ od společnosti BERTL za jednoduchost používání v segmentu laserových barevných zařízení
  • multifunkční zařízení WorkCentre® 6400: ocenění „Editor’s Choice“ v přehledu barevných multifunkčních zařízení od společnosti Better Buys for Business
  • Mobile Express Driver™společnosti Xerox : hodnocení „Best Free Software of 2010” časopisu PC Magazine

Již čtyři roky po sobě získal Xerox také ocenění od J.D. Power and Associates za poskytování „výjimečných služeb zákazníkům“ v technologických službách a podpoře.

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz nebo http://news.xerox.com. Komentáře a novinky o trhu naleznete na http://twitter.com/xeroxcorp, http://twitter.com/xeroxevents, http://www.facebook.com/pages/So-what-DOES-Xerox-do/62701299858, http://www.xerox.com/blogs, http://www.xerox.com/podcasts nebo http://www.xerox.com/thoughtleaders.

Živě Labs: vyzkoušejte novou mobilní verzi Živě.cz

Témata článku: Channel, Tiskárny multifunkční, Champion, Five, Multifunkční zařízení, Xerox

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší