Xerox představuje první stolní model tiskárny ColorQube

Xerox představuje první stolní model tiskárny ColorQube

S novou barevnou tiskárnou s tuhým inkoustem od společnosti Xerox, prvním stolním modelem pod značkou ColorQube, je barevný tisk dostupnější pro podniky všech velikostí. Bezkazetový tuhý inkoust tiskárny Xerox ColorQube 8570 vytváří barevné výstupy ve vysoké kvalitě a produkuje o 90 % méně odpadu než srovnatelné barevné laserové tiskárny.

Díky rychlosti tisku až 40 stránek za minutu v barvě i černobíle je tiskárna ideální pro kanceláře, které potřebují barevný tisk pro tvorbu obchodních materiálů, výkazů a letáků, ale i každodenních dokumentů, jako jsou e-maily a tabulky.

ColorQube 8570 je vhodná pro malé podniky, které při svých investicích požadují nízkou základní cenu. Tiskárna navíc udržuje nízké tiskové náklady a představuje tak možnost pro skutečné využití přínosů barevného tisku.

Výjimečná kvalita barevného tisku

Tiskárny ColorQube s tuhým inkoustem vytvářejí konzistentní barevné výstupy bez ohledu na typ média a disponují těmito vlastnostmi:

  • technologie ovládání barevných korekcí slovy Color by Words umožňuje uživateli vybrat si z unikátní nabídky slovních popisů barev jako například „červené jablko“, „modrá obloha“ nebo „zelená tráva“ pro přesné barevné ladění podle konkrétních požadavků;
  • ostré texty a barevné obrazy díky podpoře Adobe Postscript3 a simulaci souladu barev se systémem PANTONE®;
  • barevné výstupy ve vysoké kvalitě s pokročilými možnostmi barevného ladění a kvalitou zobrazení 2400 FinePoint™.

Tisk zodpovědný k životnímu prostředí

Mezi ekologické přínosy tiskárny ColorQube 8570, která má certifikaci programu ENERGY STAR®, patří:

  • tiskový řadič Earth Smart, který ve svém výchozím nastavení nabízí oboustranný tisk, zkušební tisk, recyklovaný papír a tisk konceptu;
  • funkce Intelligent Ready, která se učí šablony provozu a přepíná tiskárnu do nízkoenergetického režimu v době, kdy je její používání méně pravděpodobné;
  • volně dostupný software GreenPrint automaticky upozorňuje na zbytečné stránky, které obsahují např. jen záhlaví nebo logo, a omezuje tak nadbytečný tisk.

Dostupnost

Tiskárna ColorQube 8570 je v České republice již v prodeji za doporučenou koncovou cenu 21 850 Kč prostřednictvím prodejních partnerů společnosti Xerox.

Další článek: Nejlepší přenositelný program pro úpravu fotografií

Témata článku: Srovnatelná cena, Výjimečná vlastnost, Česká tisková kancelář, Využitý režim, Ready, Vhodné ovládání, Barevné tiskárny, Nízká kvalita

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší