Xerox nabízí zákazníkům společnosti HP levnější kompatibilní náplně s vyšší výtěžností

Praha, 2. února 2005 – Společnost Xerox uvádí na trh novou řadu spotřebního materiálu určeného do tiskáren a multifunkčních zařízení značky HP. Produkty společnosti Xerox nabízejí o 36 % nižší náklady na tisk jedné stránky, na jednu náplň uživatelé vytisknou o 10 % více kopií. Nejnovější přírůstky do řady spotřebního materiálu „It’s Compatible“ jsou vhodné i pro použití s černobílými tiskárnami HP LaserJet 4250 a 4350, které jsou určené pro pracovní skupiny a nenáročný produkční tisk.
Xerox nabízí zákazníkům společnosti HP levnější kompatibilní náplně s vyšší výtěžností

Tiskové náplně společnosti Xerox určené pro tiskárny HP obsahují mikročip, který podporuje tiskové funkce „smart print“. Tiskárna tak automaticky rozpozná tiskovou náplň a přesně informuje o stavu toneru včetně předpokládaného počtu kopií, které je možné se zbývajícím obsahem náplně vytisknout. 

„Trh spotřebního materiálu pro tiskárny je silně konkurenční a Xerox v této oblasti úspěšně prosazuje zásluhou uvádění nových produktů. Dokládá to i produktová produktů `It`s Compatible`,“ řekl John Shane, ředitel divize Communication Supplies Consulting Service společnosti InfoTrends/CAP Ventures, která se věnuje výzkumům trhu a jejich analýze.

Na všechny produkty řady "It`s Compatible" poskytuje Xerox plnou jednoroční záruku na 100% kvalitu. V případě nespokojenosti zákazníků nabízí společnost vrácení peněz. Pokud dojde k poškození tiskárny způsobené vadnou náplní, uhradí společnost Xerox náklady na opravu. Součástí každého balení tiskové náplně řady "It`s Compatible" je ofrankovaný obal, který umožňuje zákazníkům odeslat vyčerpanou náplň výrobci zpět k recyklaci. Tento krok odpovídá celosvětové strategii společnosti Xerox nabízet produkty, které produkují minimum odpadu a vyrábět je v továrnách šetrných k životnímu prostředí.

Xerox nabízí kompatibilní náplně pro přibližně 95 % laserových černobílých tiskáren HP LaserJet. Od ledna jsou dostupné také náplně pro řadu tiskáren HP LaserJet 4250 a 4350. Podrobnosti o cenové nabídce a aktuální dostupnosti poskytnou zákazníkům a dodavatelům spotřebního materiálu koncesionáři a reselleři společnosti Xerox.

Xerox Czech Republic prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Váš názor Další článek: Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Software, Celá škála, Xerox, Celý stroj, HP Laserjet, Velkoformátové tiskárny, Outsourcing

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší