Xerox nabízí víc než jen záruku

Xerox nabízí víc než jen záruku

Společnost Xerox přichází se zajímavou nabídkou služeb v oblasti servisu. Zákazníci, kteří si pořídí stroj Xerox, a to nejen formátu A3, ale nově i A4, získají kromě samotného produktu i kvalitní servisní služby s řadou výhod. Patří knim mimo jiné zabezpečení nepřetržitého tisku nebo kopírování i v případě technických potíží zařízení nebo vyčerpání spotřebního materiálu.

Smlouva na servisní zabezpečení umožňuje zákazníkům společnosti Xerox získat lepší podmínky, než zajišťuje standardní záruka. Výhodami služby jsou:

  • Kompletní servisní zabezpečení nad rámec běžné záruky
  • Dojezd servisního technika do 2. pracovního dne od nahlášení servisní události
  • Aktualizace softwaru zařízení
  • Zapůjčení náhradního stroje v případě vážnější poruchy zařízení
  • Náhradní díly a práce servisního technika v běžné pracovní době
  • Dodávky spotřebního materiálu
  • Záruka originálního spotřebního materiálu
  • Garantovaná bezkonkurenční cena černobílého i barevného tisku, kdy se platí za počet stran, nikoliv za počet tonerových kazet

Servisní zabezpečení je pro zákazníky výhodné vsouvislosti s plánováním investic do kopírování a tisku. Na základě objemu lze předpovědět, kolik bude stát provoz stroje, neboť náhradní díly i spotřební materiál jsou pokryty smlouvou. Zákazník se tak nemusí obávat nečekaných výdajů. Navíc má jistotu, že bude mít vždy k dispozici kvalitní a rychlé služby poskytované specializovanými servisních zástupci, kteří znají dokonale portfolio produktů společnosti Xerox.

Phaser 8860/8860MFP s novým účtováním

U multifunkčních tiskáren řady Phaser 8860/8860MFP Xerox navíc nabízí tříúrovňové účtování, kde jsou u barevného tisku nastaveny tři cenové úrovně podle pokrytí papíru tonerem – doplňkový barevný tisk, který nabízí barevný tisk za stejnou cenu jako černobílý (přibližně do 1,2% pokrytí papíru barevným tonerem), kancelářský barevný tisk (přibližně 1,2 až 8% pokrytí papíru barevným tonerem) a grafický barevný tisk (nad přibližně 8% pokrytí papíru barevným tonerem).

Tiskárna automaticky sleduje, jaká část stránky byla vytištěna barevně a jaká černobíle. Úrovně pokrytí jednotlivých stránek barevným tonerem potom slouží jako podklad pro fakturaci a zákazník tak platí za skutečně spotřebovaný toner. Může tak dosáhnout úspor a lepší kontroly svých tiskových nákladů.

Témata článku: Originální díl, Kompletní pokrytí, Běžný zákazník, Běžná aktualizace, A3, Toner, Náhradní díl, Kancelářská technika

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje